Kajra wypoczywa na wakacjach. Dodała zdjęcia w bikini. Fani: Cudownie wyglądasz

Kajra, żona Sławomira, wróciła na Instagram po miesiącu przerwy. Aktualnie przebywa na wakacjach, a na profilu pochwaliła się zdjęciami w bikini. Fani oniemieli.

Ostatni rok był bardzo pracowity dla Kajry i Sławomira. Ich kalendarz zawodowy jest wypełniony po brzegi, ciągle koncertują i pojawiają się w różnych projektach. Oprócz tego nagrywają nowe piosenki oraz przede wszystkim poświęcają się opiece nad synem, 4-letnim Kordianem. Ostatnio Kajra postanowiła zrobić sobie przerwę i trochę odpocząć.

Anna Dereszowska także ma świetną figurę. Zobaczcie jej zdjęcia:

Zobacz wideo

Kajra w bikini

Kajra i Sławomir wybrali się za granicę, gdzie oddają się kąpielom w basenie. Wiemy to dzięki piosenkarce, która dodała zdjęcia na Instagramie. Przy okazji poinformowała, że minął miesiąc odkąd zniknęła z social mediów.

Cześć tu Kajra, to już luty? Wracać czy nie wracać ? Miesiąc wolnego od social media, fb, insta i wszelkich sieci. Kto z was robi sobie taki detoks? Praca za nami tęskni i dzwoni. To jak? - zwróciła się do fanów.
 

Jednak znacznie ciekawszym dla fanów niż wątek detoksu był wygląd Kajry. Żona Sławomira prezentuje świetną sylwetkę, którą z dumą eksponuje na zdjęciach. Zdecydowała się na bikini, które odsłoniło jej kształty. Nic dziwnego, że posypały się komplementy:

Przepięknie pani wygląda.
Miło cię widzieć taką wypoczętą i odprężoną. Praca poczeka, a ty korzystaj. Cudownie wyglądasz, super figura.
Więcej takich zdjęć - piszą.

Kajra nie należy do kobiet, które zakrywają swoje wdzięki. Często wybiera kreacje, które eksponują jej wdzięki i podkreślają kobiecość. Nie ukrywa, że to jej dobry czas - w przeszłości wyglądała znacznie inaczej, a fani mają problemy z rozpoznaniem jej na zdjęciach. Niedawno zdecydowała się także na zmianę fryzury. Przez jakiś czas była wierna prostym włosom, jednak teraz nosi grzywkę.

AW

Więcej o: