Pojawił się drugi zwiastun filmu "365 dni". Jest jeszcze bardziej emocjonalny. Internauci: O wiele lepszy niż ten pierwszy

Do sieci trafił zwiastun filmu, który powstał na podstawie książki Blanki Lipińskiej "365 dni". To już drugi, jaki zobaczyliśmy.
Zobacz wideo

Już niedługo, 7 lutego, do kin trafi film "365 dni". W rolach głównych pojawili się Michele Morrone (Don Massimo Torricelli) oraz Anna Maria Sieklucka (Laura Biel). 8 stycznia do mediów trafił pierwszy zwiastun filmu, a teraz przyszła pora na kolejny.

"365 dni". Drugi zwiastun filmu Blanki Lipińskiej

W nagraniu zostały pokazane sceny, których nie ujęto w pierwszym zwiastunie. Tym razem pokazano więcej momentów, w których ukazany jest rozwój relacji pomiędzy filmowym Massimo a Laurą. Jest znacznie mniej intymnych scen niż w poprzednim nagraniu, ale i tak nie brakuje erotycznego napięcia.

W ciągu dwóch dni obejrzano go ponad 400 tys. razy. Na kanale Blanki Lipińskiej na YouTube, gdzie został udostępniony, pojawiło się także wiele komentarzy. Nie brakuje pozytywnych opinii, a internauci uważają, że bardziej im się podoba niż poprzedni. Przepowiadają też, że film okaże się hitem:

O wiele lepszy niż ten pierwszy.
To jest tak sztos! Nie mogę uwierzyć, że to polska produkcja.
Jestem tak podekscytowana, że nie mogę się doczekać - piszą ci, którym się podoba.

Negatywnych komentarzy jest znacznie mniej. Jeśli już się pojawiają, to internauci zwracają uwagę na grę aktorską. Uważają, że jest dość marna. Zadaniem niektórych nie warto też iść do kina, bo za wiele zostało ujęte w zwiastunach.

A Wam jak się podoba?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.