"Big Brother 2" dobiegł końca. Znamy zwycięzcę! Werdykt widzów naprawdę zaskakujący

Właśnie zakończyła się druga edycja "Big Brothera". Widzowie zadecydowali, że to Kamil jest zwycięzcą i to on otrzymał nagrodę główną: 100 tysięcy złotych i samochód osobowy.

We wrześniu poznaliśmy uczestników drugiej edycji "Big Brothera". Tylko trójka mieszkała w domu Wielkiego Brata do samego końca. Finalistami byli: Martyna, Wiktor i Kamil. Dziś już wiemy, że triumfatorem okazał się ten ostatni.

"Big Brother 2" - wyniki finału

Finał wyjątkowo został wyemitowany w niedzielę, a nie w piątek, jak poprzednie Areny. W studiu w Gołkowie gościli psycholodzy i inne osoby, które pojawiały się w "Big Brother Nocą". Na widowni zasiedli bliscy finalistów oraz byli uczestnicy, cały czas kibicując pozostałym w domu Wielkiego Brata mieszkańcom. 

W połowie trwania programu ogłoszone zostały pierwsze wyniki. Gabi Drzewiecka zakomunikowała, że trzecie miejsce zajął Wiktor Stadniczenko i natychmiast musiał opuścić dom Wielkiego Brata.

W finale drugiej edycji Wielki Brat zadecydował, że dwójka finalistów opuści mieszkanie zanim zostaną ogłoszone wyniki widzów. Po kilku chwilach i po podliczeniu reszty sms-ów, wiadomym było, że triumfatorem okazał się pielęgniarz i położnik z wykształcenia, Kamil Lemieszewski.

Warto przypomnieć, że początkujący celebryta był najbarwniejszą postacią całej edycji i pobił rekord nominacji. Mimo to fani programu go pokochali i zapewnili mu zastrzyk gotówki i nowy samochód osobowy. Kamil do tej pory mieszkał w Londynie, ale podczas Areny zapowiedział, że zostaje w Warszawie. 

Zgadzacie się z werdyktem? Kto według Was powinien być zwycięzcą? 

CW

Madzia Wójcik skomentowała aferę ze swoim przyjacielem. Wybaczy mu? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (93)
"Big Brother 2" dobiegł końca. Znamy zwycięzcę! Werdykt widzów naprawdę zaskakujący
Zaloguj się
 • bubba222

  Oceniono 31 razy 21

  Wygrał zatrudniony przez stację,do czego zresztą w programie się przyznał.I którego stacja przekrętami typu tajemnicze wyjście Ewy,karne nominacje,gdy Kamil i Ewa tylko nominowani byli,w programie utrzymała do samego końca.

 • Gość: jhala

  Oceniono 15 razy 13

  Wygrał cwaniak i prowokator az tak się zmieniły priorytety?... przykre

 • Gość: Olka

  Oceniono 27 razy 13

  Nie wygrał tylko ewa wygrała, ogoloci go i zostawi dla natana

 • Gość: wierzej

  Oceniono 23 razy 13

  Wielka ściema zakończona. Kamil i Ewa znali się przed program. Ich wspólny znajomy nie zdążył usunąć na czas, wspólnych fotek.

 • Gość: Iga

  Oceniono 29 razy 13

  Ten kto liczy głosy wygrywa. Kamil związany z TVN, uczestniczący w ich programach /ugotowani/. Żenada. Czy naprawdę myślicie że widzowie to durnie?

 • Gość: Aśka

  Oceniono 32 razy 12

  Tvn postanowił zrobić idiomów z ludzi. Od początku promował Kamila - osobę, która klamala, manipulowala, skłucała ludzi. Wszyscy pozostali mieszkańcy oprócz Ewci mówili, że z nim nie da się żyć. Wtedy tvn urzedziła szopke z hejtem na Kamila i z największego kreta zrobili ofiarę. Jakie wartości miał przekazać ten program, że jedynym sposobem jest kretactwo, oszustwo. Wstyd tvn, mega wstyd. A już ku końcowi, kiedy realnym zagrożeniem dla Kamila stał się Wiktor stacja ściąga jego dziewczynę a ta robi mu akcje. Natomiast, żeby promować Kamila do końca wpuszcza się Ewcie i jest wielkie love story. Żenada. Tvn się zbłaznił na maksa.

 • Gość: KamilZaGlupote

  Oceniono 18 razy 12

  Facet wygrywa i gratuluje głupoty innym uczestnikom i widzom. Każdy kto głosował na tego Pana powinien dostać smsa od niego z gratulacjami za głupotę

 • Gość: Fafik

  Oceniono 18 razy 10

  Wyjątkowo obleśny koleś, taki wiejski filizof

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX