Karolina Ferenstein-Kraśko zaatakowana na Instagramie: "Mama ma tyle obowiązków, a gdzie jest tata?". Odpisała dosadnie i w punkt

Karolina Ferenstein-Kraśko dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z córką. Jedna z internautek zwróciła uwagę na to, że jako mama ma dużo obowiązków i zapytała, dlaczego nie pomaga jej mąż. Żona Piotra Kraśki odpisała szczerze.

Karolina Ferenstein-Kraśko nie ukrywa, że doskonale odnajduje się w roli żony i matki. Z zaangażowaniem oddaje się wychowywaniu trójki dzieci: Aleksandra, Konstantego i córki Laury (która będzie miała zmienione imię na Lara, gdyż wszyscy tak na nią mówią i dziewczynka sama woli tę formę). Tym razem podzieliła się na Instagramie wpisem, w którym zastanawiała się, jak pogodzić nadmiar obowiązków.

Karolina Ferenstein-Kraśko broni męża

Żona dziennikarza zwróciła się do fanów z pytaniem, czy już napisali list do świętego Mikołaja. Przy okazji napisała, że nie może sobie pozwolić na spadek formy, gdyż musi pogodzić swoje role oraz obowiązki, jakie się z tym wiążą:

Czy macie już listy napisane do świętego Mikołaja? U mnie na lodówce już wiszą moich dzieci. Przyznam, że naprawdę wyjątkowo obszerne. Ja raczej mam prośby, które spełnić może tylko Święty. W moim liście do Mikołaja poprosiłbym o czas i siłę na godzenie wszystkich moich obowiązków! Troje dzieci i ich pasje, moja praca i powrót na parkury wymaga od mnie wyjątkowej dbałości o zdrowie. Po prostu nie mogę sobie pozwolić na niedyspozycję - brzmi jej wpis.

Słowa celebrytki poruszyły internautów. Jeden z nich zwrócił uwagę na to, że w wykonywaniu zadań powinien pomagać jej mąż.

Mama ma tyle obowiązków, nasuwa się pytanie - a gdzie jest tata? - zapytał.

Ferenstein-Kraśko nie pozostawiła tego bez odpowiedzi i wytłumaczyła dosadnie.

Tata ma również mnóstwo. Pracując w mediach nie jesteś panem swojego czasu, niestety. Wspaniale odrabia z dziećmi lekcje, robi zakupy i sprząta. Każdy u nas ma obowiązki, w których czuje się najlepiej - odpowiedziała.

Tak mieszka córka Karoliny i Piotra:

Zobacz wideo

Jak widać małżonkowie ustalili granice i podzielili się obowiązkami. Oboje wiedzą, co do nich należy.

AW

Więcej o:
Komentarze (34)
Karolina Ferenstein-Kraśko zaatakowana na Instagramie: "Mama ma tyle obowiązków, a gdzie jest tato?". Odpisała
Zaloguj się
 • mietekkowalski

  Oceniono 28 razy 28

  Chyba tylko Grażyny są w stanie uwierzyć w te brednie z Insta.

 • Gość: Zuza

  Oceniono 21 razy 17

  Ja tam na jej insta widzę tylko jak ona jeździ na koniu i reklamuje kolejne produkty. Nie widzę tej ciężkiej roboty w domu w garach i z dziećmi.

 • Gość: Buu

  Oceniono 16 razy 16

  Jasne Piter w czasie pracy wozi Kinie na barach, taki zarobiony!

 • Gość: Ul

  Oceniono 19 razy 13

  Lekcje z dziećmi odrabia koreperytor. Dziećmi zajmuje się bona. Sprząta sprzątaczka. Jedzenie przyjeżdża w pudełkach. A mamusia i tatuś zarobieni mają czas tylko na sweet focie z wakacji.

 • is200

  Oceniono 13 razy 11

  czekam na normalne media, które nie będą propagowały takich g.. informacji..

 • Gość: roy

  Oceniono 13 razy 11

  bzdety ! wielki świat kuchenny blat

 • Gość: Anna

  Oceniono 19 razy 9

  Piotrus zabawia niewyzyta kingunie.. Co by nie podpasc miszczakowi za mocno i nie stracic roboty, a ta jego zonka biedna tyle lat znosic upokorzenia i zdrady meza...

 • Gość: Jprdl

  Oceniono 8 razy 8

  To spędza czas na insta narzekając na brak czasu... Tjaaaa, logika powala.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX