Justyna Żyła zdradziła fanom, jak się relaksuje. Zrobiła to w dość dziwny sposób i opublikowała nagie zdjęcie

Justyna Żyła po raz kolejny zszokowała internautów. Na InstaStories podzieliła się z nimi swoim sposobem na relaks i dodała nagie zdjęcie.

O Justynie Żyle zrobiło się głośno w 2018 roku, kiedy to upubliczniła na Instagramie swoje problemy małżeńskie ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Od tego momentu na stałe zagościła w polskim show-biznesie. Wzięła udział w 9. edycji "Tańca z Gwiazdami", pojawiła się także na okładce "Playboya" i wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej w góralskiej chacie.

Rozstanie Justyny i Piotra przebiegało na oczach mediów. A jak przeżyły to ich dzieci?

Zobacz wideo

Justyna Żyła dodała nagie zdjęcie

Udowodniła wtedy, że nie wstydzi się odsłaniać swoich wdzięków i pokazywać ciała szerszej publiczności. Teraz po raz kolejny przygotowała dla swoich fanów niespodziankę i dodała zdjęcie na InstaStories, na którym pokazuje, jak się relaksuje.

#Relaxtime - napisała.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła Screen z Instagram.com/ justynazyla

Pozuje na nim naga, piersi zasłoniła dwoma emotkami. Widać, że mocno się odprężyła, gdyż uśmiecha się radośnie. Choć zdjęcie niewiele zdradza, możemy się domyślać, że prawdopodobnie wyleguje się w wannie i bierze kąpiel. Bez dwóch zdań nowa miłość jej służy, a Justyna Żyła rozkwita.

AW