Hermes już w Polsce! Na otwarciu nie było fotografów. Kożuchowska, Jessica i Sara Boruc pokazały sporo na Instagramie. Stylizacja Małgosi boska

W środę odbyła się impreza luksusowej marki Hermes. Wśród gości znalazła się m.in. Sara Boruc oraz Małgorzata Kożuchowska. Obie zadały szyku.

Luksusowy francuski dom mody Hermes otworzył pierwszy butik w Polsce. Wśród fanek marki znalazło się wiele polskich gwiazd i celebrytek, w tym m.in. Sara Boruc i Małgorzata Kożuchowska. Obie głośno przyznają, że uwielbiają modę i stawiają na wysoką jakość rzeczy, w których się pokazują. W ich kolekcjach nie zabrakło więc kultowych torebek francuskiej marki. Żona Artura Boruca jest posiadaczką kilku modeli. Każda z nich warta jest naprawdę sporo - cena jednej dochodzi nawet do 200 tysięcy złotych.

Sara Boruc i Małgorzata Kożuchowska na imprezie Hermes

Celebrytki zdały relację z imprezy na Instagramie. Boruc pojawiła się w towarzystwie siostry Inez. Wyglądała pięknie. Miała na sobie szare kimono, przewiązane w talii czarnym paskiem. Do tego dobrała szpilki oraz złotą biżuterię. Nieco inaczej prezentowała się Małgorzata Kożuchowska. Aktorka wybrała komplet złożony z marynarki i krótkiej spódnicy. Postawiła na modną kratę w intensywnym, żółtym kolorze. Całość uzupełniły czarne kozaki oraz torebka.

Oprócz nich na imprezie pojawiła się także m.in. Jessica Mercedes, która postawiła na czarną marynarkę oraz ciemne spodnie i glany. Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.

AW