Mama Karoliny Plachimowicz staje w obronie córki. Wydała oświadczenie. "Prawda jest brutalna"

Karolina Plachimowicz z "Projekt Lady" opowiedziała o swojej trudnej przeszłości. Przyznała się do prostytucji, co nie ukmnęło uwadze hejetrom. W jej ochronie stanęła jej mama.

Karolina Plachimowicz kilka dni temu wstrząsnęła polskimi mediami wieścią o swojej niebezpiecznej przyszłości. Uczestniczka drugiej edycji programu "Projekt Lady" przyznała, że imała się prostytucją, a jej ciężko zarobione pieniądze zostały skradzione przez jej ówczesnego chłopaka. 

PRZYPOMNIJMY: Karolina Plachimowicz z "Projekt Lady" była prostytutką. "Zostałam w pracy na święta. Zarobiłam cztery tysiące euro" [TYLKO U NAS]

Mama Karoliny Plachimowicz staje w jej obronie

Smutna historia, jaka przytrafiła się Karolinie mocno naruszyła spokój jej rodziny. Mama uczestniczki "Projekt Lady" na Facebooku zamieściła mocny wpis, w którym stara się obronić córkę przed spływającym na nią zewsząd hejtem.

(...) Martwienie się każdego dnia, że Twoje dziecko myśli o śmierci, wiedząc, że może sobie coś zrobić i nie móc jej pomóc jest dla matki bardzo przykre i bolesne. Prawdy dowiedziałam się od córki, która ze łzami w oczach mi wszystko powiedziała, co ją spotkało i przez co przeszła, że poświęciła się dla córki i rodziny... - zaczęła wpis Ewa Plachimowicz.

Mama Karoliny zaznacza, że mimo wszystko będzie murem stała za córką i nie pozwoli jej niszczyć. 

Ja i moja rodzina będziemy ją wspierać, bo wiemy, że została brutalnie wykorzystana (...) Będę chronić moje dziecko, nie mogę się zgodzić na jej krzywdę i ból... - kontynuowała.

Całe oświadczenie mamy Karoliny przeczytasz poniżej:

Karolina PlachimowiczKarolina Plachimowicz facebook.com @Karolina Bridget Plachimowicz

Patrycja Wieja, która wygrała pierwszą edycję "Projekt Lady" zakręciła Kołem Plotka:

Zobacz wideo

RG