Mama Karoliny Plachimowicz staje w obronie córki. Wydała oświadczenie. "Prawda jest brutalna"

Karolina Plachimowicz z "Projekt Lady" opowiedziała o swojej trudnej przeszłości. Przyznała się do prostytucji, co nie ukmnęło uwadze hejetrom. W jej ochronie stanęła jej mama.

Karolina Plachimowicz kilka dni temu wstrząsnęła polskimi mediami wieścią o swojej niebezpiecznej przyszłości. Uczestniczka drugiej edycji programu "Projekt Lady" przyznała, że imała się prostytucją, a jej ciężko zarobione pieniądze zostały skradzione przez jej ówczesnego chłopaka. 

PRZYPOMNIJMY: Karolina Plachimowicz z "Projekt Lady" była prostytutką. "Zostałam w pracy na święta. Zarobiłam cztery tysiące euro" [TYLKO U NAS]

Mama Karoliny Plachimowicz staje w jej obronie

Smutna historia, jaka przytrafiła się Karolinie mocno naruszyła spokój jej rodziny. Mama uczestniczki "Projekt Lady" na Facebooku zamieściła mocny wpis, w którym stara się obronić córkę przed spływającym na nią zewsząd hejtem.

(...) Martwienie się każdego dnia, że Twoje dziecko myśli o śmierci, wiedząc, że może sobie coś zrobić i nie móc jej pomóc jest dla matki bardzo przykre i bolesne. Prawdy dowiedziałam się od córki, która ze łzami w oczach mi wszystko powiedziała, co ją spotkało i przez co przeszła, że poświęciła się dla córki i rodziny... - zaczęła wpis Ewa Plachimowicz.

Mama Karoliny zaznacza, że mimo wszystko będzie murem stała za córką i nie pozwoli jej niszczyć. 

Ja i moja rodzina będziemy ją wspierać, bo wiemy, że została brutalnie wykorzystana (...) Będę chronić moje dziecko, nie mogę się zgodzić na jej krzywdę i ból... - kontynuowała.

Całe oświadczenie mamy Karoliny przeczytasz poniżej:

Karolina PlachimowiczKarolina Plachimowicz facebook.com @Karolina Bridget Plachimowicz

Patrycja Wieja, która wygrała pierwszą edycję "Projekt Lady" zakręciła Kołem Plotka:

RG

Więcej o:
Komentarze (32)
Mama Karoliny Plachimowicz staje w jej obronie. Wydała oświadczenie. "Prawda jest brutalna"
Zaloguj się
 • Gość: Kajsug

  Oceniono 24 razy 16

  Naczelna patola tego kraju. Oddala dziecko by jje nie przeszkadzalo w karierze po dosyc kiepskiej “ metamorfozie, bedzie miala wiecej czasu robic najgorszy w Polsce dziubek i wyginac sie sztucznymi, tanimi cycami, po hejcie po tym, musiala zrobic z siebie ofiare, dosc nieumiejetnie.

 • Gość: Oo9

  Oceniono 14 razy 14

  Wychowała córkę na leniwą tępą dzidę , której nie chce się uczciwie pracowac i swoje kurestwo tak tłumaczy

 • Gość: Xxxx

  Oceniono 18 razy 14

  Brutalnie wykorzystana haha po czym napie... fotki jak wyuzdany lachon z ulicy- nie kumam!

 • Gość: saw

  Oceniono 13 razy 13

  świat się kończy - promowanie prostutucji stało sie powszechne !!

 • Gość: sisi

  Oceniono 11 razy 11

  Bardzo dobrze zrobiła, że oddała córkę ojcu. Widać, że kobieta jest zaburzona, nie wypełnia roli matki. Gdyby więcej takich kobiet zaburzonych oddawało dzieci pod opiekę ojców, to nie byłoby tylu tragedii w życiu. Ale w naszym chorym kraju, to matka ma za wszelką cenę wychowywać dziecko, nawet gdy się do tego zupełnie nie nadaje.

 • Gość: observer

  Oceniono 23 razy 11

  wychowała córeczkę na zwykłą bladź, a teraz skamle po internetach...

 • Gość: niegość

  Oceniono 11 razy 9

  Przestańcie heroizować patologię. Przecież ta laska obnosi swoją historię jak dumne trofeum, a wy próbujecie jejżyciowe wybory racjonalizować. A ja w skrócie wytłumaczę z kim macie do czynienia: z qrvą, której alfonsem był osobisty facet. Facet, któremu urodziła dziecko i jemu w końcu oddała je na wychowanie. Prostytucji nie oceniam, ale co trzeba mieć we łbie, żeby włąsne dziecko oddać przestępcy? Dodam jeszcze, że ona wsoich wynurzeniach opowiadała o nieletnich, z którymi pracowała. Czy wiedza o przestępstwie i niepowiadomienie o nim służb nie jest przypadkiem karalna? Nad kim wy chcecie, żeby się litować?

 • Gość: Zszokowana

  Oceniono 12 razy 8

  Babcia mogła by zainteresować się wnuczką, której dziewictwo za kilka lat tatuś sprzeda jakiemuś pedofilowi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX