Izabella Krzan na egzotycznych wakacjach. Pozowała z mamą w bikini. Fani zachwyceni. "Wyglądacie jak siostry"

Izabella Krzan stale przebywa na rajskich wakacjach na Dominikanie. Codziennie chwali się nowymi fotkami. Na najnowszym zdjęciu zapozowała z mamą.

Izabella Krzan ma za sobą bardzo pracowite miesiące. Jako jedna z głównych gwiazd TVP została zaangażowana do kolejnych projektów (prowadzi nie tylko "Koło Fortuny" oraz plenerowe imprezy stacji, ale i "Czar par"), przez co miała niewiele czasu na wypoczynek. Ponadto niedługo ruszą przygotowania do wiosennej ramówki, więc prezenterka postanowiła wykorzystać kilkanaście wolnych dni i wylecieć za granicę. Wybrała Dominikanę.

Izabella Krzan na wakacjach z mamą

Przez długi czas zastanawiało nas, kto wykonuje gwieździe tak piękne i sensualne zdjęcia. Zagadka została rozwiązania. Jedną z tych osób jest pani Bożena, mama Izabelli, która zdecydowała się zapozować z córką. 

 

Rodzicielka gwiazdy TVP pozowała w czarnym, jednoczęściowym kostiumie kąpielowym i okularach w tym samym kolorze. Fani gorąco komentowali pamiątkową fotografię z wakacji.

Pięknie kobitki.
Jesteście cudownie piękne.

Wielu obserwatorów zgodnie przyznało, że Izabella jest do mamy bardzo podobna.

Ach, to po mamie taka piękna!
Bożeny przekazują dobre geny!
Jakie podobne!

Trudno się nie zgodzić. Pani Bożena wypadła naprawdę dobrze i ciężko oderwać wzrok od jej zgrabnej sylwetki i seksownych nóg. Spójrzcie zresztą sami. 

CW

Gwiazdą TVP jest również Roksana Węgiel. Młoda piosenkarka dała popis swoich wokalnych zdolności podczas jesiennej ramówki TVP:

Zobacz wideo
Więcej o: