Frywolna Anna Powierza pozuje nago w jeziorze. "Pani tyłeczek sprawił, że zapomniałem o problemach". Jej odpowiedź nas zaskoczyła

Anna Powierza od jakiegoś czasu coraz chętniej odsłania ciało na Instagramie. Tym razem poszła na całość!

Anna Powierza od lat kojarzona jest z rolą Czesi z "Klanu". Nie ma co się dziwić, w końcu aktorka występuje w telenoweli od samego początku, czyli już od 22 lat. W międzyczasie próbowała też swoich sił jako artystka cyrkowa w programie "Gwiezdny Cyrk" oraz autorka książek o odchudzaniu.

Anna Powierza pływa nago w jeziorze

Bogate życie zawodowe niestety bardzo długo nie szło w parze ze szczęściem w miłości. Od jakiegoś czasu Anna Powierza jest jednak w udanym związku. Na uwagę zasługuje również w fakt, że w ostatnim czasie gwiazda "Klanu" wrzuca do sieci coraz odważniejsze zdjęcia. Zobaczycie je TUTAJ.

Tym razem aktorka zaszalała jeszcze bardziej i pochwaliła się zdjęciem, na którym jest całkowicie naga. Jak wyznała, do zrzucenia ubrań skłoniła ją chęć wykąpania się w górskim jeziorze.

 
Okazało się, że w górach lubię być naga. Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać - wyznała szczerze Powierza.

Fani z miejsca zasypali ją komentarzami.

Najseksowniejszy mors jakiego widziałem.
Prawdziwa kobieta, która się nie wstydzi samej siebie.

Jeden z nich pozwolił sobie na wyjątkowo niecodzienną uwagę.

Pani tyłeczek sprawił, że przez chwilę zapomniałem o problemach.

Co ciekawe, Powierza nie zirytowała się i szybko odpisała.

Przynajmniej się na coś przydał!

Co myślicie? Jeszcze dystans do siebie czy już zabieganie o atencję?

Annę Powierzę dopadł efekt jo-jo. "Najpierw beza, potem dieta":

Zobacz wideo