Agnieszka Kotońska przyznała się, ile ważyła przed odchudzaniem. Zdradziła też aktualną wagę. Fanki zaskoczone, bo ich zdaniem wygląda na... mniej

Agnieszka Kotońska, znana z programu "Googlebox", przechodzi metamorfozę. W ciągu dwóch lat bardzo się zmieniła a na Instagramie opisała swoją historię. Przy okazji zdradziła, ile ważyła i ile kilogramów straciła.

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" jest wzorem dla wielu kobiet. Swoją metamorfozą chętnie chwali się na Instagramie - i nic dziwnego, bo zmiana jest wręcz spektakularna. Teraz dodała nowy post, w którym porównała swoje zdjęcia przed i po odchudzaniu. Przy okazji zwróciła się do fanek i opisała, jak żywiła się kiedyś i jak udało jej się zrzucić prawie 30 kg.

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" o swojej diecie

Celebrytka w przeszłości nie prowadziła zdrowego stylu życia. Wręcz przeciwnie - uwielbiała leżeć na kanapie, wysiadywać w fotelu zajadając się słodyczami oraz popijać gazowane napoje. Do tego zdarzało jej się jeść po nocach i unikała ćwiczeń. Jednak w pewnym momencie zdecydowała się zawalczyć o lepsze życie. Nie ukrywa jednak, że było ciężko.

Dziś po czasie mówię, że to była dobra decyzja. Lepszej w życiu nie podjęłam. Nie było łatwo, tak jak pisałam były łzy, pot i złość na samą siebie - napisała.
 

Wprowadziła do swojej codzienności ruch. Najpierw zaczęła ćwiczyć w domu, bo po prostu się wstydziła. Zmieniła też swoją dietę:

Zaczęłam się ruszać. Najpierw w domu, bo wstyd nie pozwalał mi wyjść do ludzi na jakikolwiek fitness. Ja gruba i brzydka, a tam piękni ludzie... Wiecie, o czym piszę. Pomału zaczęłam zdrowo jeść: warzywa, gotowane mięsko, ciemny chleb itd. Wszystko sama, metodą prób i błędów - wyznała.

Przy okazji zdradziła, ile ważyła wcześniej i ile wynosi jej aga aktualnie.

Startowałam z wagi 104 kg dziś ważę 76 kg - nie ukrywa swojej radości.

Pod jej postem pojawiło się mnóstwo gratulacji oraz słów podziwu. Jednak nie brakuje też zaskoczonych internautów. Zdaniem niektórych gwiazda programu "Gogglebox"... wygląda na chudszą.

Myślałam, że ważysz maksymalnie 60 kg - napisała jedna z nich.

Nie tylko Agnieszka Kotońska mocno schudła. Zobaczcie, którym znanym kobietom się to też udało:

Zobacz wideo

Jeszcze raz gratulujemy wytrwałości i silnej woli!

Więcej o: