Czarek Jóźwik szybko pocieszył się po rozstaniu z Maffashion. Założył konto na Tinderze

Kilka dni temu Czarek Jóźwik i Maffashion ogłosili swoje rozstanie na Instagramie. Teraz Czarek szuka pocieszenia w aplikacji randkowej. Właśnie założył konto na Tinderze.

Minęło zaledwie kilka dni od głośnego rozstania Czarka Jóźwika i Maffashion. Para ogłosiła na Instagramie definitywny koniec swojego związku. Zarówno sama wiadomość, jak i forma jej przekazania, wywołała niemały szok wśród fanów pary. I choć mogłoby się wydawać, że rozstanie to nic przyjemnego, a po wszystkim warto dać sobie czas na odpoczynek od relacji damsko-męskich, to jednak Czarek i Maffashion nie rozpaczają i nie zamierzają tracić czasu. Szybko zaczęli układać sobie życie, oczywiście osobno. Blogerka była ostatnio widziana u boku Sebastiana Fabijańskiego, natomiast Czarek szuka miłości w aplikacji randkowej.

Czarek Jóźwik założył konto na Tinderze

Czarek Jóźwik najwyraźniej nie chce być sam i zaczął szukać nowego uczucia na Tinderze. Internauci błyskawicznie wykryli ten fakt, ponieważ jego konto w aplikacji randkowej jest połączone z jego profilem na Instagramie. Czarek na razie nie napisał wiele o sobie. Na jego profilu możemy przeczytać:

No witam.

Czarek na razie nie jest zbyt wylewny, ale być może jeszcze zdecyduje się dodać informacje o sobie i zdradzi, jakiej partnerki szuka. Nie jest jednak również wykluczone, że Czarek postawił na tajemniczość i w ten sposób chce zaintrygować kandydatki. Myślicie, że youtuberowi uda się znaleźć uczucie na Tinderze?

Maffashion wie, jak zwrócić na siebie uwagę:

Zobacz wideo

KM

Więcej o: