Joanna Moro w zaawansowanej ciąży pozuje topless. Miała ku temu ważny powód. "Nie wstydźmy się siebie"

Joanna Moro zaskoczyła, publikując na Instagramie nietypową sesję zdjęciową. Aktorka pozuje bowiem toples. Uwagę zwraca także opis pod zdjęciami. Gwiazda apeluje w nim, by ludzie zaczęli akceptować swoje ciała i niedoskonałości.

Joanna Moro jest w zaawansowanej ciąży, a jej brzuch jest już naprawdę spory. Aktorka uwieczniła ten moment dzięki sesji zdjęciowej. Jej efektami podzieliła się z fanami na Instagramie. 

Joanna Moro topless

Joanna Moro zdecydowała się na bardzo odważną sesję zdjęciową i zapozowała na jednej z hiszpańskich plaż topless. Fotografie są bardzo sensualne. Jednak nie one są tu najważniejsze. Moro opatrzyła je bardzo wymownym i długim wpisem, w którym zaznacza, że powinniśmy być dumni z tego, jak wyglądamy i nie przejmować się ewentualnymi mankamentami urody. 

Kochani, wiele kobiet i (mężczyzn też) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Piszę o tym i daje kilka zdjęć odkrywających naturę, bo myślę jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi, jakimi jesteśmy. Nie sugerowali się pięknem lub wzorcem innych, tylko czerpali inspiracje do odnajdywania własnej drogi, szczęścia i piękna - napisała. 

Moro apelowała również:

Bądźmy tolerancyjni względem siebie. Nie wstydźmy się siebie, takimi jakim jesteśmy!

Fani o zdjęciach Joanny Moro

Rozbierane zdjęcia Joanny Moro wywołały sporo zamieszania. Opinie na ich temat były skrajne. Niektórzy byli zachwyceni sesją, inni uważali, że jest zbyt odważna. Na zarzuty tych ostatnich Joanna Moro opowiedziała. Aktorka przyznała, że nagość jest dla niej formą sztuki i nie wstydzi się własnego ciała. 

Dla mnie nagość jest sztuka. Nie ośmielam się na razie publikować pełnej nagości, bo myślę, że tutejsi moi odbiorcy w większości nie są na to gotowi. Ale dla mnie ludzkie ciało jest piękne i nie wiem, dlaczego w piękny sposób mamy tego nie pokazywać - napisała. 

Komentarz Joanny MoroKomentarz Joanny Moro Screen joannamoro.official/Instagram

A jak wam podoba się taka sesja zdjęciowa?

AG 

Ciężarna Joanna Moro chwali się ogrodem rodziców:

Zobacz wideo