Rozwód u Mostowiaków! W "M jak miłość" nieoczekiwany zwrot akcji. Okazuje się, że stare uczucie nie rdzewieje

W nowych odcinkach "M jak miłość" dojdzie do rozwodu w rodzinie Mostowiaków? Wiele na to wskazuje. Okazuje się bowiem, że mąż Uli zobaczy scenę, która przekreśli jego uczucia.

Już niedługo w nowych odcinkach "M jak miłość" dojdzie do nieoczekiwanego zwrotu akcji. 19 listopada TVP2 wyemituje 1471. odcinek serialu, w którym Bartek zorientuje się, że Ula prawdopodobnie wciąż kocha Janka! To będzie początek końca ich małżeństwa i Bartek zdecyduje się na rozwód?

 

Bartek i Ula rozwiodą się?

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" Ulę czeka dużo problemów! Mostowiakowa będzie w dużym niebezpieczeństwie, bo z więzienia wyszedł Grzelak, który będzie chciał zemścić się na Bartku. Wtedy do akcji wkroczy Janek, były narzeczony Uli. Mężczyzna stanie w jej obronie i zostanie postrzelony przez Grzelaka. Po wszystkim trafi do szpitala w ciężkim stanie.

Wtedy Ula zadzwoni do męża i opowie mu o wszystkim, co zaszło. Bartek tak tego nie zostawi! Wróci do Grabiny, żeby rozprawić się z Grzelakiem raz na zawsze i ciężko go pobije. Potem pójdzie odwiedzić rannego Janka w szpitalu. Niestety, mężczyzna wybierze wyjątkowo nieodpowiednią chwilę na odwiedziny, bo akurat do sali policjanta wejdzie w momencie, gdy jego żona będzie zalewać się łzami. Dla Bartka wszystko stanie się jasne i zrozumie, że Ula wciąż kocha Janka.

Bartek wszystko postawi na ostrzu noża - powie swojej żonie, że chce rozwodu.

Nie można uciec od przeszłości - powie.

Ula mu nie zaprzeczy. To będzie koniec?

W "M jak miłość" sporo się dzieje. Niedawno z serialem pożegnał się Tomek Ciachorowski. Pokazał ostatnią scenę, w której wystąpił: 

Zobacz wideo

KM

Więcej o: