Julia Wieniawa na imprezie H&M. Seksowna i piękna, ale najlepsze działo się na afterze. Zabrała znajomych i bawili się w domu

Julia Wieniawa zjawiła się na poniedziałkowej imprezie H&M. Później z kilkoma innymi gwiazdami bawili się w kalambury. Aktorka zdradziła na InstaStories, jak to wyglądało.
Zobacz wideo

W poniedziałek odbyła się impreza H&M, na której zjawiły się największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Na czerwonym dywanie pozowała m.in. Małgorzata Rozenek, Paulina Sykut i Barbara Kurdej-Szatan. Jak się prezentowały, możecie zobaczyć TUTAJ. Nie zabrakło też Julii Wieniawy.

Julia Wieniawa na imprezie H&M

Aktorka tym razem postawiła na rockową stylizację. Miała na sobie zwiewną sukienkę, sięgającą kolan, na którą zarzuciła czarną kurtkę oversize. Całość uzupełniły czarne buty na obcasie oraz fryzura afro. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Wieniawa po imprezie jednak nieco wyluzowała. Razem z m.in. Karoliną Pisarek i Sandrą Kubicką bawiły się w domu w kalambury. Na relacji na InstaStories możemy zobaczyć, że impreza była bardzo udana, a gościom dopisywały humory. Co więcej, gwiazda serialu "Rodzinka.pl" w pewnym momencie zmyła makijaż i chodziła w maseczce w płachcie.

Trzeba przyznać, że w udowodniła, że ma sporo luzu!

AW

Więcej o: