"Big Brother". Ania pomogła Mateuszowi się masturbować? "Dawaj i tam się skupiaj, mogę Ci pośpiewać"

W jednym z ostatnich odcinków programu "Big Brother" Ania postanowiła pomóc Mateuszowi, aby ten mógł ugasić seksualne żądze.

"Big Brother" powrócił na antenę po wielu latach przerwy. Pierwsza edycja programu budziła spore zainteresowanie i zaangażowanie widzów, co ustawiło poprzeczkę bardzo wysoko. Producenci wyszli naprzeciw oczekiwaniom widzów i przygotowali dla nich coś specjalnego. Zaprosili do domu Wielkiego Brata celebrytów. Uczestników odwiedzili już: Tomasz Karolak. Maja Sablewska i sama Magda Gessler. Jednak to, co wydarzyło się ostatnio w programie na pewno zszokowało wiele osób.

"Big Brother". Ania pomogła Mateuszowi w masturbacji?

Życie w odosobnieniu od świata z pewnością nie jest łatwe. Wszyscy są tylko ludźmi i mają swoje potrzeby, szczególnie te fizjologiczne, którym czasem nie sposób się oprzeć. W przypadku Mateusza Sławińskiego widać, że największym problemem jest ugaszenie napięcia seksualnego. Pomocna koleżanka, Anna Ivarina, zaproponowała, że zrobi dla niego namiot z prześcieradła, aby ten mógł oddać się masturbacji. Tak też zrobili. Co więcej, Ania dopingowała swojego rozpalonego kumpla. 

Dawaj i tam się skupiaj, mogę Ci pośpiewać (...) Przypomnij sobie, ile nie miałeś kobiety i co byś zrobił, gdybyś wyszedł teraz - dopingowała Ania.
 

Pomoc Ani okazała się skuteczna, bo Mateusz szybko ugasił swoje żądze, czym nie omieszkał się pochwalić innym mieszkańcom. Ania w pokoju zwierzeń tłumaczyła, że mieszkańcy są z sobą trak zżyci, że nie czują się sobą skrępowani. Internauci zastanawiają się jednak, co na to narzeczony Ani.

Obrzydliwe to było! A potem płacz, że chłopak ją zostawi.
Ciekawe, co na to jej narzeczony.
Przesada - piszą pod postem na Instagramie.

Co myślicie o tej sytuacji?

Tak się bawią uczestnicy "Big Brothera" w jacuzzi:

Zobacz wideo

RG