Wiktoria G±siewska na plaży w Izraelu. Postawiła na seksowny strój. Internauci: Jak "Słoneczny patrol"

Wiktoria G±siewska razem z Adamem Zdrójkowskim wybrała się na krótkie wakacje do Izraela. Aktorka znana z serialu "Rodzinka.pl" pochwaliła się w końcu zdjęciami z plaży.

Wiktoria Gąsiewska razem z ukochanym zrobiła sobie krótki urlop w Izraelu. Temperatura w Tel Aviv sięga obecnie 24 stopni, więc to idealna pogoda dla tych, którzy chcą "dogrzać się" przed długą, polską zimą. Aktorka pokazała na Instagramie kilka fotek z plaży.

Wiktoria Gąsiewska w seksownym stroju kąpielowym

Dopiero pod koniec wyjazdu gwiazda pochwaliła się internautom zdjęciami w stroju kąpielowym. Na szczęście pokazała ich kilka. Nie musimy nikogo przekonywać, że Wiktoria to jedna z najpiękniejszych młodych aktorek. Jak się okazuje od bikini woli strój jednoczęściowy. 

Gąsiewska postawiła na różowy model w stylu retro. Nie znaczy to, że na plaży wyglądała jak własna babcia. Takie kostiumy pięknie podkreślają fogurę, a w przypadku aktorki sukces jest gwarantowany. Naprawdę na zdjęciach wygląda nieziemsko.

 

Fani Wiktorii byli pod wrażeniem:

Słoneczny patrol pełen seksu - pisali odważne komentarze.
Wow, śliczna!
Piękna pani.
Olśniewająco pani wygląda w tym stroju kąpielowym, jak bogini.

Niedawno Wiktoria Gąsiewska pojawiła się na europejskiej premierze filmu "Czarownica 2". Wyglądała jak hollywoodzka gwiazda:

Zobacz wideo

Też jesteśmy pod wrażeniem.

jm