Joanna Racewicz na premierze książki Pauliny Młynarskiej. Prezenterka postawiła na bardzo kobiecą stylizację. Mocno podkreśliła biust

Joanna Racewicz pojawiła się na środowej premierze książki Pauliny Młynarskiej, która odbyła się w środę. Dziennikarka zaszalała ze stylizacją i zdecydowała się na głęboki dekolt.

Na początku października do sprzedaży trafiła kolejna książka Pauliny Młynarskiej "Jesteś spokojem". Autorka rozprawia się na jej stronach z traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa, opowiada o swoich zmaganiach z zespołem stresu pourazowego i skupia się na tym, jak odzyskała radość życia dzięki regularnej praktyce jogi. W środę odbyła się premiera, na której zjawiło się wiele gwiazd.

Joanna Racewicz na premierze książki Pauliny Młynarskiej

Jedną z nich była dziennikarka Joanna Racewicz. Dziennikarka zjawiła się w garniturze w najmodniejszy wzór tej jesieni, czyli pepitkę. Materiał podkreślił jej świetną figurę. Zestaw składał się z obcisłych spodni przed kostkę oraz marynarki z rękawami 3/4. Całość uzupełniły dodatki w odcieniach szarości, czyli botki na obcasie oraz torebka.

Jednak to, co zwraca największą uwagę w tej stylizacji, to głęboki dekolt dziennikarki. Musimy przyznać, że rzadko pojawia się ona w aż tak kobiecym wydaniu. Najwyraźniej Joanna Racewicz doskonale czuje się w swoim ciele i nie zamierza ukrywać swoich wdzięków pod luźnymi ubraniami.

Jak Wam się podoba w takiej wersji?

Paulina Młynarska komentuje okładkę "Wprostu", która nawiązywała do jej książki. Jest oburzona:

Zobacz wideo

AW

Więcej o: