Joanna Krupa wyprawiła trzecie baby shower. Wyglądało jak małe wesele. Było na bogato

Joanna Krupa, która niedługo zostanie po raz pierwszy mamą, wyprawiła trzecie baby shower. Tym razem odbyło się ono w Los Angeles i pojawił się na nim mąż modelki oraz jej najbliższe przyjaciółki ze Stanów Zjednoczonych.

Joanna Krupa w Dzień Matki ogłosiła, że po raz pierwszy zostanie mamą. Ona i jej mąż, Douglas Nanes, już niedługo powitają na świecie córkę, która będzie nosić imiona Sophia Grace. Modelka bardzo dobrze znosi okres ciąży i solidnie przygotowuje się do nowej roli. Nie rezygnuje też ze świętowania radosnych chwil w towarzystwie najbliższych.

Joanna Krupa - trzecie baby shower

Krupa w rozmowie z Plotkiem zapowiadała, że wyprawi aż trzy baby shower. I tak się stało. Pierwsze z nich odbyło się w Polsce, a drugie w Chicago. Modelka i i jej mąż przygotowali trzecie przyjęcie w Los Angeles, na które zaprosili swoich amerykańskich przyjaciół.

Na Instagramie przyszłej mamy pojawiły się zdjęcia i nagrania z tego wydarzenia. Oczywiście dominował różowy kolor. W jego odcieniach były świeże kwiaty oraz dekoracje na stołach. Oprócz niego królowała biel. Było luksusowo i na bogato! A jak prezentowała się Joanna Krupa? Miała na sobie obcisłą niebieską sukienkę w różowe wzory. Była szczęśliwa, że mogła dzielić swoje szczęście z bliskimi.

Internauci nie ukrywają swojego zachwytu nad wystrojem. A Wam jak się podoba?

AW

Więcej o:
Komentarze (15)
Joanna Krupa wyprawiła trzecie baby shower. Było bardzo luksusowo i wyglądało jak małe wesele
Zaloguj się
 • Gość: Goja

  Oceniono 13 razy 11

  To są amerykańskie zwyczaje, Polacy tego nie rozumieją, więc komentarze nie dziwią, nie wiem tylko co to komu przeszkadza, jak dla mnie mogą sobie codziennie takie przyjęcia wystawiać ;)

 • Gość: tynka

  Oceniono 3 razy 3

  przepięknie wygląda, powodzenia asiu

 • Gość: Ewka

  Oceniono 4 razy 2

  Życzę wszystkiego najlepszego, ale nigdy nie przekonam się do tego całego baby shower, może dlatego, że sama pochowalam dziecko które zmarlo tuz po porodzie (dziecko zdrowe, ciąża bez komplikacji) Będzie czas na swietowanie gdy dziecko pojawi się już na świecie. To tak jakbyśmy urodziny swietowali pol roku wcześniej.
  Świat show biznesu zna już przypadki gwiazd, które pozowaly na okladkach czasopism z ciazowym brzuszkiem, ale niestety dziecka się juz niedoczekali.

 • Gość: Anna

  Oceniono 1 raz 1

  Jakie jeszcze zacofanie wsrod niektorych. Polacy nie rozumieja pozytywnego, wesolego stylu zycia na Zachodzie, gdzie ludzie CIESZA sie zyciem i b malo krytykuja innych !!! Niech ta kobieta ma 10 baby showers jak chce, Tobie nic nie zabrala!!!!! I jeszcze jedno : baby showers sa zawsze wydawane przez przyjaciol w USA, a nie przez matki czy blizsza rodzine !!!!

 • Gość: dceoi

  Oceniono 10 razy 0

  świat pustaków...

 • Gość: pustaki z tv

  Oceniono 10 razy 0

  Ona wyprawiła czy sponsorzy chusteczek

 • Gość: WACEK ZAWADZKI

  Oceniono 3 razy -1

  Może wiecie, jakie tematy dominowały w dyskusjach?

 • Gość: Nana

  Oceniono 4 razy -2

  Po przewracalo się pseudo gwiazdeczka

 • Gość: ola

  Oceniono 12 razy -4

  dzban

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX