Joanna Krupa wyprawiła trzecie baby shower. Wyglądało jak małe wesele. Było na bogato

Joanna Krupa, która niedługo zostanie po raz pierwszy mamą, wyprawiła trzecie baby shower. Tym razem odbyło się ono w Los Angeles i pojawił się na nim mąż modelki oraz jej najbliższe przyjaciółki ze Stanów Zjednoczonych.
Zobacz wideo

Joanna Krupa w Dzień Matki ogłosiła, że po raz pierwszy zostanie mamą. Ona i jej mąż, Douglas Nanes, już niedługo powitają na świecie córkę, która będzie nosić imiona Sophia Grace. Modelka bardzo dobrze znosi okres ciąży i solidnie przygotowuje się do nowej roli. Nie rezygnuje też ze świętowania radosnych chwil w towarzystwie najbliższych.

Joanna Krupa - trzecie baby shower

Krupa w rozmowie z Plotkiem zapowiadała, że wyprawi aż trzy baby shower. I tak się stało. Pierwsze z nich odbyło się w Polsce, a drugie w Chicago. Modelka i i jej mąż przygotowali trzecie przyjęcie w Los Angeles, na które zaprosili swoich amerykańskich przyjaciół.

Na Instagramie przyszłej mamy pojawiły się zdjęcia i nagrania z tego wydarzenia. Oczywiście dominował różowy kolor. W jego odcieniach były świeże kwiaty oraz dekoracje na stołach. Oprócz niego królowała biel. Było luksusowo i na bogato! A jak prezentowała się Joanna Krupa? Miała na sobie obcisłą niebieską sukienkę w różowe wzory. Była szczęśliwa, że mogła dzielić swoje szczęście z bliskimi.

 

Internauci nie ukrywają swojego zachwytu nad wystrojem. A Wam jak się podoba?

AW

Więcej o: