Ewelina z "Warsaw Shore" bez sztucznych rzęs i makijażu. Nigdy nie poznalibyśmy jej w wersji "no make up". Internauci: Więcej takich zdjeć

Ewel0na z "Warsaw Shore" w ostatnim czasie wraca do większej naturalności. Na najnowszym zdjęciu pozuje bez makijażu i sztucznych rzęs.
Zobacz wideo

Ewelina z "Warsaw Shore" już niedługo zmierzy się z Esmeraldą Godlewską na gali Fame MMA. Od kilku tygodni solidnie się przygotowuje i chodzi na treningi. Efekty jej pracy już widać. Schudła, poprawiła jej się cera. Dowodem na to jest jej ostatnie zdjęcie, jakie pojawiło się na jej profilu na Instagramie.

Ewelina z "Warsaw Shore" bez makijażu

25-latka nie ukrywa, że uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Chętnie poddaje się różnym zabiegom poprawiającym urodę, często też korzysta z usług kosmetyczki. Do tej pory jej znakiem charakterystycznym był mocny makijaż oraz długie sztuczne rzęsy. Ostatnie jednak zdjęcia Ewel0ny sugerują, że taki wizerunek może niedługo należeć do przeszłości.

 

Taka naturalna wersja uczestniczki "Warsaw Shore" przypadła do gustu jej fanom. Zostawili oni wiele miłych komentarzy.

Pięknie ci bez makijażu.
Więcej takich zdjęć!
Bez makijażu najlepiej - komplementują.

Niektórzy radzą też Ewelinie, żeby pozbyła się kwasu z ust i wtedy będzie wyglądać idealnie. A Wam jak się podoba taka wersja uczestniczki "Warsaw Shore"?

AW