Ewelina z "Warsaw Shore" bez sztucznych rzęs i makijażu. Nigdy nie poznalibyśmy jej w wersji "no make up". Internauci: Więcej takich zdjeć

Ewel0na z "Warsaw Shore" w ostatnim czasie wraca do większej naturalności. Na najnowszym zdjęciu pozuje bez makijażu i sztucznych rzęs.
Zobacz wideo

Ewelina z "Warsaw Shore" już niedługo zmierzy się z Esmeraldą Godlewską na gali Fame MMA. Od kilku tygodni solidnie się przygotowuje i chodzi na treningi. Efekty jej pracy już widać. Schudła, poprawiła jej się cera. Dowodem na to jest jej ostatnie zdjęcie, jakie pojawiło się na jej profilu na Instagramie.

Ewelina z "Warsaw Shore" bez makijażu

25-latka nie ukrywa, że uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Chętnie poddaje się różnym zabiegom poprawiającym urodę, często też korzysta z usług kosmetyczki. Do tej pory jej znakiem charakterystycznym był mocny makijaż oraz długie sztuczne rzęsy. Ostatnie jednak zdjęcia Ewel0ny sugerują, że taki wizerunek może niedługo należeć do przeszłości.

Taka naturalna wersja uczestniczki "Warsaw Shore" przypadła do gustu jej fanom. Zostawili oni wiele miłych komentarzy.

Pięknie ci bez makijażu.
Więcej takich zdjęć!
Bez makijażu najlepiej - komplementują.

Niektórzy radzą też Ewelinie, żeby pozbyła się kwasu z ust i wtedy będzie wyglądać idealnie. A Wam jak się podoba taka wersja uczestniczki "Warsaw Shore"?

AW

Więcej o:
Komentarze (40)
Ewelina z "Warsaw Shore" bez sztucznych rzęs i makijażu. Nigdy nie poznalibyśmy jej w wersji "no make up". Internauci: Więcej takich zdjeć
Zaloguj się
 • Gość: Bg

  Oceniono 13 razy 11

  Brodą moglaby gwozdzie wbijac

 • Gość: Terenia

  Oceniono 14 razy 10

  O matko, co za kukła.

 • Gość: Lissa

  Oceniono 9 razy 7

  I tak nie wyglada „naturalnie” jest zrobiona gdyby pokazala sie bez makijazu przed operacjami to nie bylo by takiego zachwytu :)

 • Gość: W

  Oceniono 4 razy 4

  Jak można zrobić sobie brwi na czole.

 • romantic3

  Oceniono 4 razy 4

  O tak, te usta jakieś jakby lekko ukąszone przez coś...

 • Gość: Wiola

  Oceniono 3 razy 3

  Nie wygląda dobrze ani w pierwszej wersji ani tym bardziej w drugiej. Usta beznadziejne, policzki. Myślę iż przed tymi wszystkimi zabiegami było o wiele lepiej, ale tego niestety już nie zobaczymy. Kobiety się oszpecaja nie ma umiaru w tym co robią

 • Gość: Swak

  Oceniono 3 razy 3

  Coraz mniej prawdziwych, naturalnych kobiet, a szkoda, przecież to fałsz !

 • Gość: Jędza

  Oceniono 3 razy 3

  Taka hipokryzja tylko na gazecie, której przybudówką jest plotek. Z jednej strony obruszają się na seksizm i przedmiotowe traktowanie kobiet, a z drugiej promują takie bezmóżdża, które potrafią się tylko rozbierać, wypychać cycki i ewentualnie okładać po gębach z inną podobną potworą ku uciesze gawiedzi.

 • Gość: Madzia

  Oceniono 2 razy 2

  normalnie sama natura, a wypełniacze za niedługo eksplodują

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX