"Love Island". Zachowanie Sylwii wkurzyło internautów. Dominik nie wytrzymał. Swojej "eks" nie oszczędził nawet Bartek. "Pierwsza by ją sprzedała"

Po wtorkowym odcinku "Love Island" na Sylwię spadła krytyka. Widzom nie spodobało się, że podniosła kołdrę, pod którą leżeli Monika i Paweł.
Zobacz wideo

Ostatni odcinek "Love Island" był bardzo emocjonujący. Decyzją uczestników willę opuścili Monika i Paweł, którzy ich zdaniem mają najmniejsze szanse na miłość. Choć początkowo nie było między nimi chemii, to z czasem ich relacja stała się pełna czułości. We wtorkowym odcinku doszło nawet do pocałunków i zabaw pod kołdrą.

"Love Island". Sylwia skrytykowana przez widzów

Kiedy leżeli na łóżku, inni uczestnicy wpadli na pomysł, żeby ich odkryć i zobaczyć, co robią. Zdecydowała się na to Sylwia. Okazało się, że Paweł był bez bielizny i zobaczyła za dużo. Monika i bliźniak co prawda się na nią nie zdenerwowali, jednak jej zachowanie nie spodobało się widzom. Skrytykowali ją na oficjalnym profilu na Instagramie "Love Island".

Taka stara wścibska baba.
Ta Sylwia to taka ciekawska... Niby przyjaciółka, a pierwsza by ją sprzedała. Żenada.
To było chamskie, co zrobiła Sylwia. Co ją to obchodzi, co oni robią pod przykryciem? Dziecinada - komentują.

To, co zrobiła, nie spodobało się także uczestnikom, którzy odpadli z programu. Swoje zdanie na jej temat wyrazili także Dominik i Bartek, który po raz pierwszy wypowiedział się o niej negatywnie.

Nie spodobało mi się zachowanie Sylwii i innych uczestników, którzy chodzili do nich i się śmiali. I to, że zaburzyli ich przestrzeń prywatną. Oni starali się coś między sobą budować. To jest niefajne, że niszczyli im tę szansę. To mega słabe - mówił Dominik.
Mega słabe zachowanie wszystkich islandersów w stosunku do Moni i Pawła. Próbowali sobie coś stworzyć. Naruszyli ich prywatność. A podnoszenie kołdry - dramat. W ogóle zero szacunku - uważa Bartek.

Nie da się nie zauważyć, że Sylwia w ostatnim odcinku bardzo straciła w oczach widzów. Nie tylko właśnie przez to zachowanie, lecz także dlatego, że zagłosowała na Monikę i Pawła, pomimo tego, że to z nią była najbliżej. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

A Wy jak oceniacie to, co zrobiła Sylwia?

AW