Łukasz nie znalazł miłości w "Love Island", ale zakochał się po programie. Dobrze znacie jego wybrankę. Dodali już gorące zdjęcia

Łukasz to uczestnik, który odpadł z "Love Island" pod koniec września decyzją widzów. W programie nie znalazł miłości, jednak po powrocie do Polski zakochał się. Jego wybranką została... Alex, która również przez chwilę mieszkała w willi.
Zobacz wideo

"Love Island" zbliża się do końca. Przez program przewinęło się wiele osób, które dość szybko opuściły willę. Jedną z takich osób była Alex. Uczestniczka nie zdobyła serca żadnego z mężczyzn. Miłości nie znalazł także Łukasz, który zaangażował się w związek z Mariettą. Ta jednak nie była nim zainteresowana. Widzowie zdecydowali podczas jednego z głosowań, że musi opuścić program.

"Love Island". Łukasz znalazł miłość po programie

Razem z Łukaszem odeszła też Aga. Złapali ze sobą świetny kontakt i po powrocie do Polski spędzali ze sobą wiele czasu. Skontaktowali się także z pozostałymi uczestnikami, którzy również zakończyli przygodę z programem. Wśród nich był m.in. Dominik, Bartek oraz Alex. Na Instagramie Łukasz chętnie publikował materiały z nią. Widać było, że świetnie czują się w swoim towarzystwie i są sobą zafascynowani. Okazało się, że połączyło ich uczucie. Chętnie dodają zdjęcia ze sobą i nie ukrywają w podpisach, że są razem. Pojawia się wiele emotek, w tym serca.

Łukasz i Alex z 'Love Island'Łukasz i Alex z 'Love Island' Screen z Instagram.com/ missiamalex

Fani programu są zadowoleni, że tak potoczyły się ich losy. W komentarzach piszą, że mocno im kibicują i trzymają za nich kciuki:

Szczerze z całego serca wam kibicuję.
Szczęściarz z ciebie. Szanuj i kochaj, bo Alex jest wartościową i wspaniałą kobietą.
Super was widzieć razem - piszą.

My również życzymy im szczęścia! Jak widać dzięki takim programom można też znaleźć miłość. Waszym zdaniem pasują do siebie?

AW