"Love Island". Marietta w konkursie talentów zaśpiewała "Dżagę". Doda to zobaczyła i skomentowała. Jednoznacznie

W ostatnim odcinku "Love Island" odbyły się wybory miss. Dziewczyny zaprezentowały swoje talenty. Marietta zaśpiewała utwór Dody "Dżaga".

Poniedziałkowy odcinek "Love Island" przyniósł widzom sporo emocji. Nie tylko ze względu na to, że Monika podjęła decyzję, z który z bliźniaków stworzy parę (zdecydowała się na Pawła), lecz także odbyły się wybory miss. Ten tytuł trafił do Sylwii, która wykonała swój popisowy taniec.

"Love Island". Doda komentuje występ Marietty

Inne dziewczyny także pokazały, w czym są najlepsze. Np. Ada zaprezentowała, jak chodzi po wybiegu, a Monika wykonała wieczorowy makijaż. Nie zabrakło też popisów wokalnych. Marietta wykonała utwór Dody. Nagranie z jej występu pojawiło się na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

Takiej wersji "Dżagi" jeszcze nie słyszeliście. Czy Marietta to dotąd nieodkryty talent? - podpisano fragment.

Opinie na temat jej talentu są podzielone. Jedni uważają, że ma świetny głos, a inni radzą jej, żeby już nie śpiewała. Jednak najważniejszy komentarz zostawiła Doda. Z tego, co napisała, wynika, że podoba jej się wersja Marietty. Piosenkarka zostawiła emotkę przedstawiającą serce.

Doda komentuje występ MariettyDoda komentuje występ Marietty Screen z Instagram.com/ loveislandwyspamilosci

A Wam jak się podoba? Myślicie, że Marietta ma szanse zrobić karierę?

AW

Bartek po odpadnięciu z "Love Island" odpowiadał na pytania fanów:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (16)
"Love Island". Marietta zaśpiewała "Dżagę". Jej występ skomentowała Doda
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 7

  bardzo lubie Mariette wydaje sie być fajna osoba i szczera a Monika to jej przeciwieństwo lubi grać na uczuciach innych ludzi ,bawi się nimi pewnie dlatego,że zawsze była w centrum uwagi ,dziwne ,że podobaja się jej faceci Marietty ,prowokuje panów wyglądem i zachowaniem i jedynie tym bo w glowie pustka ,od takich z daleka !!!

 • Gość: seb

  Oceniono 9 razy 5

  same pustaki. kto normalny idzie do takiego programu? brak szacunku do własnej osoby i swego ciała.

 • Gość: Rita

  Oceniono 8 razy 4

  Nie dziwię się mężczyznom ,bo to wzrokowcy,im może się Monia podobać ale kobiety tylko te niedowartościowane patrzą i nie widzą zagrań Moni .komentują śmiech Marietty ,sama bym ryknęła przy jej wywodach

 • Gość: Wiola

  Oceniono 9 razy 1

  Okropne a sama Marieta jest dla mnie nieszczera i coś w niej jest nie tak.Jeszcze nie wiem co ale rzadko się mylę co do ludzi.Czekam aż pokaże prawdziwą twarz

 • Gość: Fan

  Oceniono 9 razy 1

  Dom rozpusty...same dupodajki

 • Gość: Paweł Ogrodniczuk

  0

  Oleńko spie...j pustaku

 • Gość: Mmm

  Oceniono 8 razy 0

  Doda nadałaby się do tego dennego programu zwykłe zdxiy

 • Gość: Jarosław

  Oceniono 20 razy -6

  Marieta zachowuje się fatalnie w stosunku do Moniki . Puszy się bo facet ja niby wybrał ,tylko może być tak że bliżej ja pozna i ucieknie ... Myśli że pana boga za nogi złapała , słabe słabiutkie ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX