Mateusz z "Gogglebox" schudł 140 kg. Teraz pokazał, jak wygląda jego ciało po metamorfozie. Fani gratulują odwagi: "Szacunek za dystans"

Mateusz Borkowski, znany z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", podzielił się z internautami zdjęciem po swojej metamorfozie. Schudł 140 kilogramów i teraz czuje się lepiej niż kiedykolwiek.

Mateusz Borkowski zyskał popularność dzięki programowi stacji TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie zapamiętali go, bo był jednym z najbardziej charyzmatycznych komentatorów. Od wielu lat zmagał się z otyłością i w końcu postanowił zadbać o swoje zdrowie. Mateusz nigdy nie ukrywał, że przeszedł operację zmniejszenia żołądka, bo sama dieta i ćwiczenia w jego przypadku były niewystarczające. Finalnie udało mu się osiągnąć wymarzoną wagę. W końcu postanowił podzielić się z internautami zdjęciem swojego ciała.

Mateusz Borkowski pozuje nago

Uczestnik programu "Gogglebox" opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym jest całkowicie nagi. Zasłania się jedynie białą kartką z napisem "love haters". Mateusz postanowił pokazać, jak wygląda jego ciało po zrzuceniu ponad 140 kilogramów. W opisie zdjęcia napisał, że kocha to, jak wygląda.

Love Haters. Skóra, w której żyję, z którą żyję i którą kocham. Pisz, co chcesz, bo możesz, a u mnie i tak będzie: goodlife forever.

Obserwatorzy są pod wrażeniem ciężkiej pracy Borkowskiego. W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów i słów wsparcia.

Przeszedłeś długą drogę, Twoje ciało jest tego odzwierciedleniem. W dobie wszystkiego fit (szczególnie na Instagramie) fajnie jest zobaczyć normalnego człowieka.
Szacunek za to, co zrobiłeś. Szacunek za to, że akceptujesz siebie. Szacunek za dystans.
Podziwiam, zrobiłeś milowy krok po zdrowie. To najważniejsze. A ciało... Musimy się akceptować. Oglądamy Was z moim mężem w "Gogglebox" i wracamy często do poprzednich sezonów. To jest największą zmiana, jaką widziałam. Powodzenia i konsekwencji, bo widać dużą pracę nad sobą.
 

Mateusz przeszedł naprawdę ogromną metamorfozę. Te gwiazdy również sporo schudły:

Zobacz wideo

Jesteście pod wrażeniem metamorfozy Borkowskiego?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.