Anna Mucha przeżyła dramatyczne chwile. Utknęła na lotnisku w Hongkongu i nie mogła wrócić do Polski. Oburzyła się zachowaniem pewnej Amerykanki

Anna Mucha nie mogła wrócić do Polski z zagranicznych wakacji. Przez protesty mieszkańców Hongkongu utknęła na tamtejszym lotnisku. Całą sytuację zrelacjonowała na swoim InstaStories.

W ciągu ostatnich kilku tygodni, wiele polskich gwiazd wybrało się na bardzo egzotyczne wakacje. Podobnie było z Anną Muchą, która urlop postanowiła spędzić w Azji. Wyjazd z pewnością mogłaby zaliczyć do udanych, gdyby nie sytuacja na lotnisku w Hongkongu. Aktorka utknęła i nie mogła wrócić do kraju.

Anna Mucha uwięziona na lotnisku w Hongkongu

Lotnisko w Hongkongu jest sparaliżowane. Od kilku dni trwają protesty przeciwko nadużyciom policji, a ich uczestnicy uniemożliwili pasażerom przedostanie się do strefy odlotów. To właśnie było główną przyczyną odwołania lotu Anny Muchy. Mimo że sytuacja mogłaby się wydawać trudna i niespokojna, aktorka zachowała się bardzo wyrozumiale. O całej sprawie opowiedziała na swoim InstaStories.

Ci ludzie walczą o swoją przyszłość, a nas najgorsze, co może spotkać, to jeszcze jedna noc w Hongkongu - skomentowała Mucha.

Aktorka przez cały czas opowiadała o protestach ze zrozumieniem. Zdenerwowała się tylko w jednym momencie, kiedy pewna kobieta nie potrafiła uszanować działań tamtejszych mieszkańców.

Ale się zdenerwowałam przed chwilką. Jakaś głupia, starsza pani, Amerykanka, Angielka, nie mam pojęcia, podeszła do protestujących z pretensją o to, że ona nie może wyjechać na wakacje. Powiedziałam jej: "Stara (oczywiście byłam miła) generalnie miałaś wakacje wcześniej, będziesz miała wakacje później. O co ci chodzi?". Jakby jej cholera jasna, białej kobiety nie było stać na to, żeby wziąć łódeczkę... Wakacje to stan umysłu. Dobra? Możesz mieć wakacje w Radomiu! Ja na przykład się czuję fantastycznie w Radomiu! A ci ludzie walczą o ważniejsze sprawy - skomentowała.

Jakiś czas temu, Anna Mucha padła ofiarą oszustwa internetowego i postanowiła głośno o tym opowiedzieć:

Zobacz wideo

KB

Więcej o:
Komentarze (122)
Anna Mucha przeżyła trudne chwile. Utknęła na lotnisku w Hongkongu i nie mogła wrócić do Polski
Zaloguj się
 • ilenka50

  Oceniono 101 razy 79

  A cała historia po to, żeby powiedzieć: no popatrzcie, jaka ja jestem fajna i ludzka.

 • Gość: lk

  Oceniono 71 razy 59

  I oczywiście trzeba było okrasić 67352745 zdjęciem ryja z 30 cm.

 • poljack

  Oceniono 60 razy 40

  skoro tak pięknie jest w Radomiu to po co wyjeżdżać do Hong Kongu ?!!!!!!!!!!!!!! A może ta biała angielka to z Polski pochodzi wystarczyło zapytać a nie robić z igły robić widły .

 • valla

  Oceniono 68 razy 40

  Dramat. Dawno nie pisano o tym beztalencie?

 • Gość: .

  Oceniono 51 razy 23

  Mucha, zjedz snickersa, bo gwiazdorzysz. ludzie mają prawo byc wqu...eni na takie protesty. bo one utrudniają życie zwykłym szarakom, a nie osobom odpowiedzialnym za to, przeciw czemu sa akurat protesty. u nas jest to samo, ludzie blokuja ulice, ale to przecietny Polak nie dojedzie przez to na czas do pracy czy do dziecka, a polityka i tak helikopterem zawiozą, gdzie trzeba. A juz na pewno nie powinna sie odzywac w tej sytuacji osoba, ktora ma wakacje przez 90% życia

 • qzynek

  Oceniono 45 razy 21

  Odmóżdżona istota. Biedactwo.

 • rooboy

  Oceniono 28 razy 20

  excuse my ignorance... czy mucha sugeruje, ze czarna albo zolta kobieta nie moze sobie wziac lodeczki???

  ciekawi mnie rowniez, jako to mucha tej angielko-amerykance powiedziala tytulujac ja "stara"???

 • Gość: american in paris

  Oceniono 38 razy 18

  Mucha - typowy zasciankowy polaczek z grymasem, bywa tam gdzie modnie a nie potrafi odroznic Amerykanki od Angielki

 • zdziwiony6

  Oceniono 23 razy 17

  "Jakby jej cholera jasna, białej kobiety nie było stać na to, żeby wziąć łódeczkę..."

  Nie wszystkie białe kobiety stać na łódeczki?

  Jak zareagowałaby ta aktoreczka gdyby niezadowoloną osoba na lotnisku była czarna Amerykanka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX