Ciężarna Joanna Moro pozuje na plaży. Fani myśleli, że jest całkiem naga. Jednak naszą uwagę zwracają jej ciążowe krągłości

Joanna Moro wypoczywa nad morzem. Pogoda jej dopisuje, więc aktorka stara się korzystać ze słońca. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których widać, jak przyszła mama wypoczywa na plaży.

Niedawno Joanna Moro potwierdziła oficjalnie, że ona i jej mąż Mirosław Szpilewski spodziewają się trzeciego dziecka. Odkąd podzieliła się z fanami radosną nowiną, na jej Instagramie pojawiają się co chwila nowe zdjęcia, na których eksponuje powiększające się ciążowe krągłości. Tym razem aktorka pokazała, jak wygrzewa się na wybrzeżu litewskim.

Joanna Moro w bikini eksponuje ciążowe krągłości

Moro przebywa aktualnie na Litwie, gdzie korzysta z pięknej pogody. Nie ukrywa, że piękne słońce wpływa na nią pozytywnie oraz opisała co nie co o miejscu, w jakim się znalazła. Zrobiła też żart swoim fanom i dodała zdjęcia, z których mogło wynikać, że skorzystała z plaży nudystów. Zrobiła taką pozę, że można by pomyśleć, że nie ma na sobie stroju kąpielowego.

Słońce świeci nad nami! Ogrzewa nasze nagie ciała promieniami! Na wybrzeżu litewskich są wydzielone plaże dla nudystów i kobiet! Często odwiedzam tę "babska". Oprócz tego jest fajny rynek z bielizną, strojami kąpielowymi i ciuchami (szybko się przymierza). Nie ma porównywania się, gapienia się, pełna tolerancja do unikalności każdego, no i nie ma to jak wolność w wodzie - napisała.
 

Kilka osób dało się nabrać i uznało, że poszła na plażę nudystów. Jednak na kolejnych ujęciach wydało się, że przyszła mama miała na sobie bikini w kolorze morskim z fioletowymi nadrukami. Zdecydowała się na górę bez ramiączek, by lepiej się opalić. Taki fason wyeksponował jej brzuch, który jest już coraz większy. Jej fani po raz kolejny złożyli gratulacje oraz zostawili wiele komplementów pod jej adresem:

O matko! Myślałam, że to plaża nudystów. W sumie czemu nie... Z takim ciałem można latać, gdzie się chce i jak się chce.
Ślicznie zaokrąglony brzuszek.
Pięknie pani wygląda. Co za figura - zachwycają się.

Jak widać aktorka świetnie czuje się w ciąży i dobry humor jej nie opuszcza:).

Ciężarna Joanna Moro chwali się ogrodem rodziców:

Zobacz wideo

AW