18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Miss Polonia rozebrała się w "Playboyu". Okładka dość odważna, w środku naga sesja. Internauci pod wrażeniem. "Ileż seksapilu w spojrzeniu"

Agata Biernat, Miss Polonia 2017, pojawiła się na okładce najnowszego numeru "Playboya". Wyszło bardzo zmysłowo!

Agata Biernat w 2017 roku zdobyła tytuł Miss Polonii. Rok później reprezentowała Polskę w konkursie Miss World 2018, jednak znalazła się poza ścisłą czołówką. Na co dzień zajmuje się modelingiem oraz prowadzi zajęcia fitness i tańca na rurze. Teraz do swojego portfolio może dopisać kolejne osiągnięcie. Biernat pojawiła się bowiem na wrześniowej okładce polskiego "Playboya".

Agata Biernat na okładce "Playboya"

Modelka na okładce najnowszego numeru pozuje w czarnym body z głębokim dekoltem. Agata ma rozpuszczone, lekko zmierzwione włosy i mocny makijaż. Zdjęcie jest odważne i bardzo zmysłowe. Biernat przyznała, że jest bardzo dumna z tej okładki i zachęca do kupna magazynu.

Od kilku dni zastanawiam się, jak podpiszę to zdjęcie, ale jedyne co przychodzi mi do głowy to... mam swój numer Playboya i jestem z tego bardzo dumna. Zapraszam do kiosków.

Internautom spodobała się ta informacja. Niektórzy z nich przyznali, że specjalnie dla modelki kupią najnowszy numer Playboya.

Brawo! Piękna, intrygująca i nieprzesadzona okładka.
Ale sztos! Ileż seksapilu w spojrzeniu! A ciało perfect. W życiu nie kupiłam Playboya, ale na ten numer chyba się skuszę. Brawo!
Aż pójdę i kupię.

Pamiętacie, które gwiazdy rozebrały się dla polskiego "Playboya"?

Zobacz wideo

Jak oceniacie najnowszą okładkę?

KB

Więcej o:
Komentarze (58)
Miss Polonia rozebrała się w "Playboyu". Okładka dość odważna, w środku naga sesja. Internauci pod wrażeniem. "Ileż seksapilu w spojrzeniu"
Zaloguj się
 • Gość: cejman

  Oceniono 35 razy 23

  Może to mejbelijn, a może to fotoszop ;-)

 • Gość: Gama

  Oceniono 20 razy 20

  Biernat czy Siwiec niczym się nie różnią jak klony. Nie odróżniam tych pań, ale im chyba o to chodzi, bo robią wszystko żeby każda wyglądała jak plastikowa lala.

 • Gość: Pani Wiosna

  Oceniono 15 razy 15

  Widząc tytuł i zdjęcie okładki długo zastanawiałam się kiedy to Natalia Siwiec zdobyła tytuł Miss Polonia. Weszłam wiec w artykuł i okazało się, ze to jakaś Biernat 😂

 • Gość: japier

  Oceniono 17 razy 15

  Zamkliśmy "Tfuj Łikent" żeby już żadna kobieta nie musiała pokazywać się goła...

 • Gość: asha

  Oceniono 12 razy 12

  „Dodała kolejne osiągnięcie”: no i oblałam się ze śmiechu kawą.

 • glean

  Oceniono 18 razy 12

  Kolejny glonojad.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX