Szokujące zdjęcie "Brigitte" z "Projekt Lady". Myśleliście, że pokazała już wszystko? Oj, nie. Teraz chwali się "dziełem" chirurga plastycznego

Karolina Plachimowicz, znana jako "Brigitte", z 2. edycji "Projekt Lady" przeszła w ostatnim czasie kilka operacji plastycznych. Jest dumna z tego, jak teraz wygląda i nie wstydzi się pokazywać swoich wdzięków na Instagramie.

Karolina Plachimowicz to bez wątpienia jedna z najbardziej wyrazistych uczestniczek wszystkich czterech edycji programu "Projekt Lady". Nie ukrywa, że udział w show pomógł jej nabrać pewności siebie i akceptacji swojej kobiecości. Na Instagramie możemy zobaczyć, jaką przeszła metamorfozę.

"Projekt Lady". "Brigitte" pozuje topless

Plachimowicz nie ukrywa, co w sobie poprawiła. Jako pierwszy zoperowała nos, bo nie podobał się jej kształt. Następnie powiększyła biust, bo chciała, by były podobne do tych sprzed ciąży. Niestety, nie była zadowolona z efektu i niedawno przeszła kolejną operację. W międzyczasie zdecydowała się m.in. usunąć poduszki Bichata z policzków. Dzięki temu jej twarz stała się smuklejsza. Oczywiście to nie wszystko, a o wszystkich jej operacjach możecie przeczytać TUTAJ. Teraz najwidoczniej jest bardzo zadowolona z efektów i chętnie chwali się dziełem chirurga plastycznego na Instagramie. Na najnowszym zdjęciu wygina się bez ubrania w odważnej pozie.

Ktoś kiedyś powiedział: Grzeczne dziewczynki piszą pamiętniki. Niegrzeczne nigdy nie mają czasu. Ja... Ja po prostu chce mieć życie, które zapamiętam. Nawet jeśli nie zapisze tego w żadnym pamiętniku - napisała.
 

My mamy mieszane uczucia co do tego zdjęcia. Bez wątpienia "Brigitte" wykazała się sporą odwagą. Jednak pod jej zdjęciem pojawiło się wiele miłych komentarzy. Internauci chwalą ją za to, jak teraz wygląda.

A Wy co o tym myślicie?

Patrycja Wieja z "Projekt Lady" w "Kole Plotka": Rozenek mnie zabije. W naszym nagraniu dowiecie się dlaczego.

Zobacz wideo

AW