Szokujące zdjęcie "Brigitte" z "Projekt Lady". Myśleliście, że pokazała już wszystko? Oj, nie. Teraz chwali się "dziełem" chirurga plastycznego

Karolina Plachimowicz, znana jako "Brigitte", z 2. edycji "Projekt Lady" przeszła w ostatnim czasie kilka operacji plastycznych. Jest dumna z tego, jak teraz wygląda i nie wstydzi się pokazywać swoich wdzięków na Instagramie.

Karolina Plachimowicz to bez wątpienia jedna z najbardziej wyrazistych uczestniczek wszystkich czterech edycji programu "Projekt Lady". Nie ukrywa, że udział w show pomógł jej nabrać pewności siebie i akceptacji swojej kobiecości. Na Instagramie możemy zobaczyć, jaką przeszła metamorfozę.

"Projekt Lady". "Brigitte" pozuje topless

Plachimowicz nie ukrywa, co w sobie poprawiła. Jako pierwszy zoperowała nos, bo nie podobał się jej kształt. Następnie powiększyła biust, bo chciała, by były podobne do tych sprzed ciąży. Niestety, nie była zadowolona z efektu i niedawno przeszła kolejną operację. W międzyczasie zdecydowała się m.in. usunąć poduszki Bichata z policzków. Dzięki temu jej twarz stała się smuklejsza. Oczywiście to nie wszystko, a o wszystkich jej operacjach możecie przeczytać TUTAJ. Teraz najwidoczniej jest bardzo zadowolona z efektów i chętnie chwali się dziełem chirurga plastycznego na Instagramie. Na najnowszym zdjęciu wygina się bez ubrania w odważnej pozie.

Ktoś kiedyś powiedział: Grzeczne dziewczynki piszą pamiętniki. Niegrzeczne nigdy nie mają czasu. Ja... Ja po prostu chce mieć życie, które zapamiętam. Nawet jeśli nie zapisze tego w żadnym pamiętniku - napisała.

My mamy mieszane uczucia co do tego zdjęcia. Bez wątpienia "Brigitte" wykazała się sporą odwagą. Jednak pod jej zdjęciem pojawiło się wiele miłych komentarzy. Internauci chwalą ją za to, jak teraz wygląda.

A Wy co o tym myślicie?

Patrycja Wieja z "Projekt Lady" w "Kole Plotka": Rozenek mnie zabije. W naszym nagraniu dowiecie się dlaczego.

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Komentarze (18)
Szokujące zdjęcie "Brigitte" z "Projekt Lady". Myśleliście, że pokazała już wszystko? Oj, nie. Teraz chwali się "dziełem" chirurga plastycznego
Zaloguj się
 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 21 razy 17

  Odwaga? Bo pokazała zrobione przez chirurga cycki? Kiedyś odwagą było zginąć za swój kraj. Teraz odważnymi nazywa się te, które bez ogródek mówią, co poprawiły w swoim wyglądzie. Ciekawe kiedy wyginie ludzkość.

 • Gość: mix

  Oceniono 17 razy 15

  Ona jest na najlpszej drodze do stania się odpowiednikiem Kobiety Kota, albo pewnej polskiej projektantki. Zaczęło się od nosa, który podobno był jej kompleksem i psuł twarz. Po operacji okazało się, że cóż... to nie nos był problemem. Więc powiększyła usta. Też nic. Zaczęła więc przebąkiwać o brodzie. Teraz strefa remontu opuściła twarz i z hukiem wdarła się na inne obszary. Biedna, nieszczęśliwa dziewczyna. Wyda fortunę, żeby zmienić ciało, ale bałagan w głowie pozostanie ten sam. Dziewczyno, chcesz mieć lepsze życie? Zmień życie, nie cycki.

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 9

  Kobieto naucz się malować! Przecież to koszmar tak się oszpecać makijażem.

 • Gość: Marcelinka

  Oceniono 12 razy 8

  Aż nie mogę uwierzyć jak człowiek może sobie zrobić krzywdę. Każdy ma prawo do swojego zdania nie obrażając nikogo ale nie bez powodu mówią że polskie kobiety są naj te zabiegi szpecą. PS wyglądasz okropnie projekt lady nie pomógł byłaś jesteś dnem z którego się nie wybijesz

 • Gość: majka

  Oceniono 10 razy 6

  Wzięła przykład z prowadzącej projekt lady:)Uczeń przerósł mistrza:)

 • Gość: XXX

  Oceniono 7 razy 5

  Pokazała zrobione cycki, zrobiony brzuch... Faktycznie ma się czym chwalić.

 • Gość: Arniees

  Oceniono 15 razy 5

  Brawo za odwagę, przynajmniej nie sciemnia że dieta jej rysy twarzy zmieniła.

 • Gość: Iza

  Oceniono 7 razy 3

  Dziwna jest definicja odwahi w dzisiejszych czasach .Np.pokazanie sìę bez makjażu czy nago z inplantami czy bez .Masakra.Jakie czady takie kobiety biedni faceci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX