Agnieszka Dygant w bikini może zawstydzić niejedną nastolatkę. Jej nowe zdjęcia są obłędne. "Odebrało mi mowę". Oj, nam też

Agnieszka Dygant zrobiła fanom prezent. Na Instagramie opublikowała zdjęcia w bikini. Aktorka wygląda jak milion dolarów.

Agnieszka Dygant ma za sobą pracowity okres. Po współpracy z Patrykiem Vegą przyszedł czas na odpoczynek. Aktorka niedawno relaksowała się nad Bałtykiem. Teraz opublikowała na Instagramie gorące zdjęcia z afrykańskich wojaży.

Agnieszka Dygant zachwyciła fanów

Agnieszka Dygant w bikini i stroju kąpielowym to rzadki widok. Jednak w trakcie wakacji większość gwiazd pozwala sobie na chwilę zapomnienia. Niedawno chwaliła się odważnymi zdjęciami z nad polskiego morza. Teraz poleciała na urlop na Zanzibar. Po kilku dniach milczenia opublikowała post z kilkoma zdjęciami. Odsłoniła na nich sporo ciała.

Cześć, nie zamieszczałam, bo nie było czasu i z zasięgiem słabo - napisała Dygant.

Trzeba przyznać, że w takim wydaniu prezentuje się rewelacyjnie. Docenili to również internauci, którzy nie szczędzili ciepłych słów pod adresem swojej idolki.

Warto było czekać.
Odebrało mi mowę!
Z zasięgiem słabo, za to z figurą obłęd.
Widoki i okolica piękne, ale to osiemnastoletnie ciało boskie! - czytamy w komentarzach.

W pełni podpisujemy się pod tymi słowami. Agnieszka jest jedną z najgorętszych polskich gwiazd. Jednak nie tylko ona chwali się na Instagramie seksownymi zdjęciami. Niedawno na urlopie była również Marina Łuczenko. W bikini wyglądała obłędnie.

Zobacz wideo

AD

Więcej o: