18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Naga Anja Rubik pozuje wśród plastikowych butelek. Miała ku temu ważny powód. "Piękna kobieta, piękna dusza"

Anja Rubik po raz kolejny postanowiła zwrócić uwagę na istotny problem. W kontrowersyjny sposób nawiązała do zanieczyszczeń planety.

Anja Rubik to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie. Brała udział w pokazach u najbardziej znanych projektantów i pozowała do okładek najważniejszych modowych pism. Swoją popularnością stara się pomagać innym i często angażuje się w projekty społeczne. Wydała książkę "#SexEdpl", za pomocą której promuje otwartość na edukację seksualną młodzieży. Tym razem zwróciła uwagę na inny, ale równie ważny problem.

Anja Rubik pozuje nago

Modelka dodała na swojego Instagrama zdjęcia, na których pozuje zupełnie nago. Na jednym z nich jest owinięta plastikowymi reklamówkami, a na innym leży obok pustych butelek. Okazało się, że w ten sposób Anja chce zwrócić uwagę na problem zanieczyszczeń wód.

100 000 morskich stworzeń ginie co roku na skutek splątania w tworzywa sztuczne i to są tylko te znalezione.  Co roku od plastiku umiera około miliona ptaków morskich. Według "The Wall Street Journal" tylko w USA zużywa się 100 miliardów plastikowych toreb na zakupy rocznie, a tylko 1% z nich podlega recyklingowi! Reszta trafia na wysypiska śmieci i do oceanów. Na całym świecie zużywa się 500 miliardów do biliona plastikowych toreb. To wychodzi ponad milion na minutę. 80% zanieczyszczeń plastiku oceanicznego dostaje się do oceanu z lądu!

Internautom bardzo spodobało się zaangażowanie Rubik. W komentarzach pod postami dziękowali jej, że postanowiła poruszyć ten ważny problem.

Piękne i dobre serce ma Pani. Dziękuję w imieniu wszystkich bezbronnych istot na Ziemi.
Dzięki, Anja! Wspaniała akcja! Oby jak najwięcej osób się o niej dowiedziało.
Piękna kobieta, piękna dusza.
 
 

Anja Rubik robi zawrotną karierę na całym świecie. Modelka bierze również udział w najważniejszych hollywoodzkich wydarzeniach, jak MET Gala. Pokazała jak bawiła się na niej z Miley Cyrus:

Zobacz wideo

KB