Fotograf zrobił Chodakowskiej sesję. Wychwalał ją, ale fani nie dowierzają jego intencjom. Trenerka: Nie bronię osiołku siebie tylko fotografa

Ewa Chodakowska na Mykonos spotkała znanego fotografa. On bardzo wychwalał jej urodę, więc trenerka zapytała, czy nie chciałaby zrobić jej sesji zdjęciowej. Ten się zgodził, ale jeden z internautów zasugerował, że "chciał tylko wyciągnąć od niej kasę". Chodakowska odpowiedziała.

Ewa Chodakowska wypoczywa obecnie na luksusowej wyspie Mykonos. Na tej, którą w ostatnim czasie pokochali polscy celebryci, ale którą też chętnie odwiedzają gwiazdy światowego formatu. Przekonała się o tym właśnie Chodakowska, która na jednej z greckich uliczek spotkała znanego fotografa. Omar Vega pracował nad sesją do kampanii dla marki zegarków. Ewa zamieniła z nim kilka słów, a ten zaczął zachwycać się jej "naturalną pozą". Efekt? Wspólna sesja, a potem oburzenie jednego z internautów na Instagramie. 

Ewa Chodakowska odpowiada na hejt. W punkt!

Chodakowska na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które zrobił jej Omar i napisała: 

Rozmawiamy. "Ale masz super energię i tak naturalnie pozujesz, ale masz oko! Jaka genialna perspektywa! Talent, potencjał". Ja: „Słuchaj, a może wpadłbyś jutro rano do naszego hotelu, muszę zrobić kilka fotek mojej nowej kolekcji kostiumów kąpielowych.” Omar: „Pewnie! z przyjemnością.” Pytam o stawkę i tutaj SZOK! Omar: „Energia wraca! Moja praca to moja pasja”. WOW! Swój chłop! Wpada do hotelu pół godziny przed czasem - jak to profesjonalista - pracujemy dwie godziny, efekt sztos.

We wpisie pojawia się temat stawki, jaką fotograf zażyczył sobie za sesję. Nie pada żadna suma, wręcz można domyślać się, że Omar zdjęcia zrobił za darmo. Mimo to jeden z internautów stwierdził, że Chodakowska usłyszała tyle komplementów, bo fotograf chciał zarobić na niej pieniądze. 

Ewa, on tak wychwalał, bo chciał kasę wyciągnąć...

Na komentarz Ewy nie musieliśmy długo czekać. Chodakowska w odpowiedzi napisała, że sesja była zrobiona za darmo i nie odpuściła sobie też kąśliwej uwagi w stosunku do "fana". 

Hmm i zrobił za free, nie każdy jest tak interesowny jak Ty. Pamiętaj, że tacy marnie kończą.

Chwilę później pojawił się kolejny komentarz, nieprzychylny w stosunku do Ewy:

Histerycznie się bronisz i czasem troszkę chamsko to wychodzi, według mnie. Wybacz szczerość.

Chodakowska zareagowała: 

„Bo chciał kasę wyciągnąć” i to ja jestem chamska? Traktuje jedynie ludzi z wzajemnością. PS. Nie bronię osiołku siebie tylko fotografa. Tak jesteś osiołkiem. Nie musisz wybaczać.
 

Co o tym wszystkim myślicie? Dobrze, że Ewa Chodakowska włączyła się do dyskusji? 

Przypomnijmy sobie, jak jeszcze niedawno Ewa szalała na urodzinach syna Joanny Przetakiewicz. Na Mykonos się działo!

Zobacz wideo

DH

Więcej o: