Michał Olszański odrzucił propozycję udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Wytłumaczył, dlaczego nie chciał pojawić się w show

Michał Olszański został zwolniony z "Pytania na Śniadanie", jednak dalej będziemy oglądać go na antenie TVP (pojawi się w "Magazynie Expresu Reporterów"). Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że od września może wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami", jednak dziennikarz odrzucił tę propozycję.

W lipcu Michał Olszański został zwolniony z "Pytania na Śniadanie", gdzie występował u boku Moniki Zamachowskiej. Dziennikarz nie krył wówczas żalu do władz TVP w związku ze sposobem pożegnania się z nim. Przypomnijmy, że pięciominutową rozmowę nazwał "niezbyt elegancką". Sympatię widzów, jaką wzbudził dziennikarz, postanowił wykorzystać Polsat i zaproponował mu udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Najlepsze wpadki "Jaka to melodia?". Pamiętacie je wszystkie? Jedna to nasza ulubiona:

Zobacz wideo

Michał Olszański odmówił udziału w "Tańcu z Gwiazdami"

Jak się okazało, Olszański nie przyjął propozycji i nie pojawi się w 10. edycji tanecznego show. Dlaczego? Uznał, że nie jest to format dla niego i nie czułby się za dobrze na parkiecie. Dodał też, że nie jest celebrytą.

Myślę, że to nie jest program dla mnie. To jest show z kategorii celebryckiej, prezentowania siebie od tej właśnie strony, a ja się celebrytą nie czuję - powiedział Michał Olszański w rozmowie z dziennikiem.pl.

Michał OlszańskiMichał Olszański Kapif

Uznał też, że widzowie "Magazynu Expresu Reporterów" mogliby na niego gorzej patrzeć i mógłby stracić szacunek, jakim go darzą:

Pewnie w pierwszych kilku odcinkach swoim tańcem, jako tako, bym się obronił albo przeszedł przez nie na takiej zasadzie jak Rafał Bryndal, ale nie chciałbym, aby widzowie, którzy oglądają chociażby "Magazyn Ekspresu Reporterów" stwierdzili, że Olszańskiemu odbiło. Mnie naprawdę nie odbija. Zachowuję się rozsądnie i przyzwoicie - dodał.

Na pewno wielu jego fanów żałuje, że nie zobaczy jego zmagań w show Polsatu. Za to mogą kibicować innym uczestnikom. Już poznaliśmy nazwiska wszystkich gwiazd, które od jesieni będą walczyć o Kryształową Kulę. Są nimi: Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Akop Szostak, Ola Kot, Monika Miller, Damian Kordas, Sandra Kubicka, Reni Jusis, Joanna "Ruda" Lazer, Adam Małczyk oraz Magda Bereda.

AW

Więcej o: