Poznaliśmy zwyciężczynię 4. edycji "Projektu Lady". Widzowie mieli jednak inną faworytkę

Za nami finał kolejnej edycji programu "Projekt Lady". Zwyciężyła Liubov Miruk, która zdaniem grona mentorskiego przeszła największą przemianę. Serdecznie gratulujemy!

Fani programu "Projekt Lady" czekali na ten moment od 20 maja. To wtedy wyemitowano pierwszy odcinek 4. edycji, a my poznaliśmy trzynaście zbuntowanych kobiet, które chciały stać się damami i zmienić swoje życie. Do finału doszły trzy z nich. O wygraną walczyły: Agata Mielcarz, Dominika Wiącek i Liubov Miruk. To właśnie ta ostatnia wygrała trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii, którego wartość (wraz z zakwaterowaniem) wynosi ok. 70 tys. złotych.

Zobacz: "Projekt Lady". Znamy finałowy skład. Widzowie oburzeni werdyktem: Ona powinna wygrać! Porażka jakaś...

Małgorzata Rozenek spadła z jednorożca. Takiego jej nagrania jeszcze nie było!

Zobacz wideo

"Projekt Lady". Kto wygrał program?

Przez dwanaście tygodni uczestniczki pod okiem mentorek: Ireny Kamińskej-Radomskiej i Tatiany Mindewicz-Puacz oraz prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan przechodziły metamorfozę. Na oczach widzów uczyły się pokory i szacunku. Podczas finału ponownie spotkały się wszystkie, by wspierać finalistki. Gdy usłyszały, że wygrana trafia w ręce Liubov, bardzo się ucieszyły. Sama zwyciężczyni nie ukrywała swojej radości i zapewniła, że nie zmarnuje tej szansy: 

Wykorzystam tę nagrodę i tę szansę, którą dostałam. Obiecuję, że przez całe życie będę iść jak dama - mówiła wzruszona.

Projekt LadyProjekt Lady Screen z TVN/ Projekt Lady

Dlaczego akurat ją mentorki doceniły i uznały, że powinna wygrać 4. edycję?

Ludziom ekspresyjnym jest ciężko nabrać ogłady, stonowania, gracji. Ale to wszystko udało się osiągnąć pani Liubov. Gratuluję - mówiła Kamińska-Radomska.
Liubov to jest moje ogromne, pozytywne zaskoczenie. Ja naprawdę wierzyłam w tę dziewczynę od początku, ale nie sądziłam, że zrobi aż tak wiele. Że własnymi drogami, na wiele małych sposób będzie potrafiła korzystać z tego, co tu dostaje, i tak cudownie się zmieniać - tłumaczyła ten wybór Mindewicz-Puacz.

Choć Liubov zdobyła sympatię widzów, to w większości byli oni przekonani, że wygra Agata. To właśnie ją typowali w komentarzach na oficjalnych profilach show. Uważają, że to ona przeszła największą metamorfozę. Przypomnijmy, że zgłosiła się do "Projektu Lady" dla mamy i swoich bliskich, którzy byli pewni, że jeśli się nie opanuje, to się stoczy. Podczas finału przyznała, że "była niepewna siebie" i "była chłopcem w ciele kobiety". Przyznała, że teraz się nią czuje i jest jej z tym wyśmienicie. Na koniec podziękowała też mamie, że ją wspiera i jest zawsze z nią.

A Wy uważacie, że Liubov słusznie wygrała?

AW