Pomiędzy jurorami "The Voice of Poland" już doszło do kłótni. Margaret nie może znieść zachowania kolegi. "Poczuł się pewniej"

"The Voice of Poland" już jesienią wróci na antenę TVP2. Wiele wskazuje na to, że nie będzie to nudna edycja. Jak dowiedział się "Fakt", atmosfera pomiędzy jurorami bywa napięta.

Przed nami 10. już edycja programu "The Voice of Poland". Zaszło wiele zmian. Przede wszystkim nie pojawi się już Barbara Kurdej-Szatan, która została zwolniona z TVP. Jeszcze nie wiadomo, kto zastąpi ją w roli prowadzącej. Stworzono także nowy skład jurorski. W fotelach trenerów zasiądą Kamil Bednarek, Margaret, Tomson i Baron oraz Michał Szpak.

Margaret o nowej płycie. "To jest o mnie, moim życiu, moich psach"

Zobacz wideo

"The Voice of Poland". Margaret nie dogaduje się z Michałem Szpakiem

Ten ostatni jako jedyny z tego grona pojawił się w poprzedniej edycji (po raz pierwszy pojawił się w 8.). I to właśnie jego zachowanie nie za bardzo podoba się Margaret, która - jak podaje "Fakt" - na planie jest kłębkiem nerwów. Według informatora tabloidu piosenkarz czuje się bardziej doświadczony i nie stosuje taryfy ulgowej dla debiutantów. Denerwuje to przede wszystkim piosenkarkę, której przerywa.

Odmłodzono skład jury i Michał poczuł się dużo pewniej. Ciągle wchodzi jej w słowo, komentuje. Margaret bardzo to drażni - dowiadujemy się z "Faktu".

Ponoć nie reaguje on na jej prośby, by przestał ją pouczać i wchodzić jej w słowo. Jak widać widzom nie zabraknie emocji. A znając charaktery Michała Szpaka i Margaret możemy być świadkami niejednej ostrzejszej wymiany zdań.

 

Jesteście ciekawi tej edycji?

AW