Pomiędzy jurorami "The Voice of Poland" już doszło do kłótni. Margaret nie może znieść zachowania kolegi. "Poczuł się pewniej"

"The Voice of Poland" już jesienią wróci na antenę TVP2. Wiele wskazuje na to, że nie będzie to nudna edycja. Jak dowiedział się "Fakt", atmosfera pomiędzy jurorami bywa napięta.

Przed nami 10. już edycja programu "The Voice of Poland". Zaszło wiele zmian. Przede wszystkim nie pojawi się już Barbara Kurdej-Szatan, która została zwolniona z TVP. Jeszcze nie wiadomo, kto zastąpi ją w roli prowadzącej. Stworzono także nowy skład jurorski. W fotelach trenerów zasiądą Kamil Bednarek, Margaret, Tomson i Baron oraz Michał Szpak.

Margaret o nowej płycie. "To jest o mnie, moim życiu, moich psach"

Zobacz wideo

"The Voice of Poland". Margaret nie dogaduje się z Michałem Szpakiem

Ten ostatni jako jedyny z tego grona pojawił się w poprzedniej edycji (po raz pierwszy pojawił się w 8.). I to właśnie jego zachowanie nie za bardzo podoba się Margaret, która - jak podaje "Fakt" - na planie jest kłębkiem nerwów. Według informatora tabloidu piosenkarz czuje się bardziej doświadczony i nie stosuje taryfy ulgowej dla debiutantów. Denerwuje to przede wszystkim piosenkarkę, której przerywa.

Odmłodzono skład jury i Michał poczuł się dużo pewniej. Ciągle wchodzi jej w słowo, komentuje. Margaret bardzo to drażni - dowiadujemy się z "Faktu".

Ponoć nie reaguje on na jej prośby, by przestał ją pouczać i wchodzić jej w słowo. Jak widać widzom nie zabraknie emocji. A znając charaktery Michała Szpaka i Margaret możemy być świadkami niejednej ostrzejszej wymiany zdań.

Jesteście ciekawi tej edycji?

AW

Więcej o:
Komentarze (32)
"The Voice of Poland". Pomiędzy jurorami już doszło do kłótni. Margaret nie może znieść zachowania kolegi
Zaloguj się
 • Gość: jaka ona

  Oceniono 14 razy 12

  Ktoś jeszcze nabiera się na te brednie, podkręcające zainteresowanie voicem?

 • Gość: Gs

  Oceniono 14 razy 6

  Buhaha Fakt znany jest ze swojej dziennikarskiej rzetelności. Bujda na resorach. Byłam na nagraniach i wszyscy super się dogadywali. Tak dobrej atmosfery między trenerami jeszcze nie było

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 19 razy 5

  Przecież Margaret to jakiś niewypał śpiewa tylko ,zplejbecku więc jak nauczy tych wybranych

 • Gość: Kelly

  Oceniono 8 razy 4

  Bujda na resorach 😠 Byłam na widowni podczas nagrań i atmosfera była fantastyczna ❤️ Wszyscy trenerzy świetnie się dogadywali, żartowali i współpracowali.

 • Gość: Gostek

  Oceniono 3 razy 3

  Powinien być Cugowski zamiast tego beznadziejnego nie śpiewającego ślizgacza Barona

 • gazkom

  Oceniono 8 razy 2

  "Ten ostatni (Szpak) jako jedyny z tego grona pojawił się w poprzedniej edycji."

  A Tomson i Baron?

 • Gość: iujhytgfrde

  Oceniono 19 razy 1

  nadal sie dziwie, ze wzieli do voice taka miernote Margaret. Niestety wszystko wyjdzie w praniu ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX