Uczestniczka "MasterChefa" pozuje nago. Martyna Chomacka pokazała naprawdę odważne zdjęcie. "Afrodyta!"

Martyna Chomacka pochwaliła się na swoim Instagramie bardzo odważnym zdjęciem. Uczestniczka "MasterChefa" pozuje nago na Bali.

Martyna Chomacka zajęła trzecie miejsce w 7. edycji "MasterChefa". Po zakończeniu programu skupiła się na prowadzeniu swojego bloga, podróżowaniem po całym świecie oraz poznawaniem zupełnie nowych smaków. Aktualnie przebywa na wakacjach i odkrywa uroki egzotycznego Bali, przy okazji dzieląc się odważnymi ujęciami.

Zobacz również, jak wyglądają gwiazdy w bikini:

Zobacz wideo

Martyna Chomacka pozuje topless

Uczestniczka "MasterChefa" już od jakiegoś czasu odpoczywa na indonezyjskiej wyspie Bali. Na Instagramie publikuje zdjęcia oraz dzieli się swoimi przemyśleniami z tego kolorowego miejsca. Jednak jedna fotografia wzbudziła wyjątkowe poruszenie. Chomacka pochwaliła się ujęciem, na którym pozuje topless w dużej wannie. We włosach me wpięty żywy kwiat, a piana zasłania... to i owo.

Będąc na tej zjawiskowo pięknej wyspie, kontent sam się robi - napisała.

Martyna zdradziła, że przy okazji udało się spełnić jedno z jej marzeń.

Poważnie mówiąc, to zawsze chciałam mieć łazienkę z olbrzymim oknem. A już o oknie na dżunglę i wielkiej wannie to nawet nie śmiałam śnić. Jak się okazuje na Bali można spełnić bardzo wiele różnych marzeń.

Jej obserwatorzy oczywiście nie kryli zachwytu.

Ulala! Ślicznie!
Ooo, Pani. Nic dodać nic ująć!
Afrodyta odsłoniła swe boskie wdzięki.
 

Wy również jesteście pod wrażeniem?

KB