To jedna z najpiękniejszych (i najgorętszych) sesji Wieniawy. Baron nie powstrzymał się od komentarza. Z wrażenia aż zapomniał o zasadach pisowni

Julia Wieniawa znowu zrobiła miłą niespodziankę swoim fanom i pochwaliła się gorącymi zdjęciami. Seksowne fotografie rozpaliły również Barona. Muzyk zamieścił wymowny komentarz.

Julia Wieniawa i Baron to obecnie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Mimo że każde z nich skupia się na własnej karierze, to oboje starają się, aby ich związek stale się rozwijał. Julka aktualnie najwięcej czasu spędza na planach zdjęciowych, a ostatnio wzięła udział w zmysłowej sesji, która zrobiła wrażenie na muzyku Afromental.

Julia Wieniawa rozpala zmysły

Aktorka w ostatnich miesiącach jest wręcz rozchwytywana. Praca na planie filmowym, udział w kampaniach reklamowych oraz sesje zdjęciowe do magazynów. Julia jest też wziętą influencerką, która regularnie wchodzi w interakcję ze swoimi fanami na Instagramie. Ostatnio Wieniawa brała udział w sesji dla "Fashion Magazine Polska". 20-latka pochwaliła się efektami pracy i opublikowała dwa seksowne zdjęcia.

W szczególności druga fotografia może działać na wyobraźnię. Julka pozuje w seksownej czarnej sukience z rozcięciami, które odsłoniły prawie jej cały biust.

 

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci zachwycali się swoją idolką.

Julka, jaka Ty jesteś piękna
Druga fota to totalny sztos
Cudownie wyglądasz

Od komentarza nie mógł się powstrzymać również Baron. Ukochany Julki zamieścił wymowny wpis.

Matkoboskokochano - napisał i dodał kilka serduszek

Czyżby z tych emocji zapomniał o spacjach? Nie jesteśmy zdziwieni:)

Zobaczcie też, jak Julia Wieniawa robi sobie makijaż

Zobacz wideo

AD

Więcej o: