Małgorzata Rozenek chwali się zdjęciami z wakacji. Jeden szczegół umknął jej uwadze. Ale nie nam!

Małgorzata Rozenek w dalszym ciągu przebywa na wakacjach i na bieżąco dzieli się nowymi zdjęciami z pięknych miejsc. Jednak na jednym z nich nie zauważyła zabawnego szczegółu.

Małgorzata Rozenek wciąż przebywa na luksusowych wakacjach we Francji. Wybrała się na nie z całą rodziną oraz... z psami. Na swoim Instagramie (bardzo) często publikuje zdjęcia w skąpych stylizacjach i na dmuchanych materacach. Tak jak i sama celebrytka, były one perfekcyjne. Aż do teraz.

Zobacz również, jak Małgorzata Rozenek spada z dmuchanego jednorożca:

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek chwali się zdjęciami z wakacji

Celebrytka dodała kolejne zdjęcia ze swojego urlopu. Widzimy na nich opaloną Rozenek w krótkich spodenkach i sportowym staniku, który delikatnie podkreślił jej wdzięki. W opisie fotografii nawiązała do porannego ruchu z jej ukochanymi pieskami.

Wystarczy mała górka pod domem, murek i pół godz czasu. Poranny rozruch, a w nagrodę powitanie przez #gangmajdana i poznanie imponującego psa sąsiadów. Teraz to już można tylko leżeć i to bez wyrzutów sumienia. Wspaniałej niedzieli, kochani.

Na jednym z ujęć, Małgosia pozuje razem ze swoimi psami. Jak się okazało, nawet "Perfekcyjna" nie zauważyła na nim mistrza drugiego planu. Wystarczy się przyjrzeć, a tuż za murkiem zobaczycie... wystającą głowę jednego z jej synów. Chyba był ciekawy, czy mama skończyła już pozować przed obiektywem i czy mogą już wrócić do hotelu.

 

Rozpoznajecie który to syn Małgosi? Stanisław, a może Tadeusz?

KB