Małgorzata Rozenek w sukience z dekoltem do tyłka. Nie ona jedną ją ma. W identycznej pokazała się już Wendzikowska i... Cichopek

Małgorzata Rozenek przebywa na wakacjach we Francji, skąd dodała zdjęcie w luźnej sukience z głębokim dekoltem na plecach. Okazuje się, że jest ona hitem tego lata i w swojej szafie mają ją już inne gwiazdy.

Małgorzata Rozenek-Majdan przebywa aktualnie z rodziną na wakacjach. Wybrali się do Francji, gdzie odwiedzili jej brata Michała. Czas spędzają głównie na plażowaniu oraz zwiedzaniu nowych miejsc. Po zdjęciach widać, że dopisuje im pogoda. Nic dziwnego, że Perfekcyjna ratuje się przed upałem jak może i wybiera luźne kreacje.

Małgorzata Rozenek spadła z jednorożca! To jedno z jej najśmieszniejszych nagrań. Zobacz:

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek w modnej sukience

Małgosia pojawiła się jednego dnia w długiej, zwiewnej sukience w kolorze zgaszonego różu. Kreacja pięknie wygląda na Instagramie. Wszystko przez materiał, z jakiego jest wykonana, oraz dzięki głębokiemu dekoltowi na plecach.

Okazuje się jednak, że taki sam model kreacji mają też inne gwiazdy. W dokładnie takiej samej pojawiła się już Anna Wendzikowska. Za to Katarzyna Cichopek zdecydowała się na mocniejszy kolor i wybrała ognistą czerwień. Jedak w swojej kolekcji mają je także jeszcze m.in. Natalia Siwiec oraz Anna Skura.

Oczywiście Małgorzata Rozenek zebrała wiele komplementów. Internautki chwalą jej kreację oraz to, jak w niej wygląda. Uwagę na nią zwrócił także Qczaj, który w żartobliwy sposób skomentował jej zdjęcie. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

A Wam jak się podoba?

AW

Więcej o: