Rozenek przyznaje, że Radkowi nie podoba się jej stylizacja. "Zapytał, dlaczego przebrałam się za wazon". Na odpowiedź Majdana nie musieliśmy długo czekać

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nawet na chwilę nie zapominają relacjonować swojego urlopu na Instagramie. Ostatnio pochwalili się zdjęciem z romantycznego spaceru. Rozenek postawiła na klasyczną stylizację, ale Radek stwierdził, iż wygląda jak wazon.

Małgorzata Rozenek-Majdan odpoczywa od natłoku obowiązków. Wraz z całą rodziną wybrała się na urlop i tym razem padło na Lazurowe Wybrzeże. Obszernej relacji z wakacji więc nie brakuje, a każde nowe zdjęcie Majdanów budzi sporo emocji wśród internetów. Najpierw był upadek z dmuchanego jednorożca, potem Małgosia topless na dmuchanym jednorożcu, a teraz... stylizacja, która rozbawiła męża "Perfekcyjnej", czyli Radzia

Przypomnijmy, jak Małgosia spadała z jednorożca: 

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan w stylizacji à la wazon

Rozenek, jak na bardzo aktywną instagramowiczkę przystało, dba o to, by jej fani byli na bieżąco z jej codziennym życiem. Gdy więc z Radziem wybrała się na spacer po Saint-Tropez, nie zapomniała o pamiątkowej fotografii, która już chwilę później znalazła się na Instagramie Małgosi. Na zdjęciu możemy zobaczyć, że Rozenek postawiła na dość klasyczną stylizację, która jednak rozbawiła Majdana. Stwierdził on, iż jego małżonka wygląda niczym... wazon. 

Jak mój mąż zobaczył, jak się dzisiaj ubrałam na spacer po Saint -Tropez, zapytał: Dlaczego przebrałaś się za wazon? 
 

Być może rozchodzi się tutaj o kwiecisty motyw na marynarce i kombinezonie, ale żeby tak od razu wazon? No cóż, zabawne porównanie. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów Rozenek, którzy wręcz pękali ze śmiechu. Wśród nich był też komentarz Radosława: 

Mój śliczny wazon.

Uroczy komplement? 

DH