Małgorzata Rozenek w basenie siedzi okrakiem na Majdanie. Bawią się świetnie, a zdjęcie chyba znowu robił syn "Perfekcyjnej"

Małgorzata Rozenek znów zaskakuje odważnymi zdjęciami z wakacji. Tym razem nie pozuje topless, ale w dwuznacznej pozycji.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek razem z dziećmi i Radosławem Majdanem wypoczywa na wakacjach we Francji. Na Instagramie "Perfekcyjnej" pojawiają się kolejne zdjęcia z wypoczynku. Ostatnio fanów prowadzącej "Projekt Lady" zelektryzowała fotografia, na której celebrytka pozuje topless. Pojawiły się pytania o to, czy zdjęcie zrobił jej syn. Teraz sytuacja znów się powtarza, a Rozenek pokazuje coraz odważniejsze ujęcia. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w odważnych pozycjach

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciami, na których w basenie pozuje z Radosławem Majdanem. Uwagę przyciągają zwłaszcza te ujęcia, na którym "Perfekcyjna" w bikini siedzi okrakiem na swoim ukochanym. 

Szczęśliwie ludzie - podpisała hasztagami zdjęcia Rozenek. 
 

Małgorzata Rozenek na wakacjach. Fani komentują

Same fotografie spodobały się internautom. W komentarzach nie zabrakło więc uwag, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyglądają na szczęśliwych. Pojawiły się jednak też pytania, o to, kto jest autorem zdjęć. Czyżby jeden z synów "Perfekcyjnej"?

Pysiula w akcji. 
A gdzie jednorożec? 
I znów w wodzie. A kto robił zdjęcie? - dopytywali internauci. 

Być może Małgorzata Rozenek powinna pomyśleć o podpisywaniu zdjęć, tak by widoczny był autor fotografii. W ten sposób z pewnością zaspokoi ciekawość swoich fanów. 

AG