Małgosia i Radosław na romantycznym spacerze. Internauci pewni, że nie trwał długo. Powód? Buty Rozenek. "Boli, gdy patrzę". Takich jeszcze nie widzieliśmy!

Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan od kilku dni przebywają na Lazurowym Wybrzeżu. Swój urlop oczywiście obszernie relacjonują nam w sieci. Tym samym każde ich nowe zdjęcie budzi sporo emocji. Teraz internautów oburzyły... buty Małgosi.

Małgorzata Rozenek-Majdan to bardzo zapracowana osoba, a więc gdy tylko nadarzy się okazja, zabiera męża i synów na urlop. Tym razem padło na Lazurowe Wybrzeże, a dokładniej Niceę. A dzieje się tam sporo. Widzieliśmy już Małgosię topless na dmuchanym jednorożcu, Małgosię spadającą z dmuchanego jednorożca, a teraz zakochani pochwalili się fotografią z romantycznego spaceru. I na pierwszy rzut oka do niczego przyczepić się nie można, ale jednak! Fani Rozenek są bardzo czujni i na zdjęciu dostrzegli, iż Małgosia na ten spacer wybrała niekoniecznie wygodne buty. 

ZOBACZ WIDEO: Małgorzata Rozenek spada z jednorożca:

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek na spacerze w wysokich szpilkach 

Fotografią ze spaceru pochwalili się oboje. I choć na zdjęciu, które opublikował były piłkarz, niebo falowało, to i tak wszyscy ze zdziwieniem patrzyli tylko na wspominane już powyżej buty Małgosi. A o co się rozchodzi? O ich wysokość. Sami spójrzcie: 

Pod zdjęciem aż roi się od komentarzy na temat oryginalnych dość butów. Internauci twierdzą, iż z pewnością nie da się w nich chodzić, a co więcej, są po prostu brzydkie. 

Idealne obuwie do skręcenia kostek i pozbycia się uzębienia . Ale co tam...
Boli, gdy tylko patrzę. 
Mam pytanko, czy te butki są wygodne?
Faktycznie, ciężko uwierzyć, że da się w tym chodzić bez obawy o własne życie - brzmią liczne komentarze internautów.

Buty Małgosi Rozenek-MajdanButy Małgosi Rozenek-Majdan Instagram

Małgosia postanowiła odpowiedzieć na część z zacytowanych powyżej komentarzy i wyznała, że buty są jak najbardziej wygodne i dodatkowo są: 

Idealne na randkę z mężem.

No cóż, skoro sama Rozenek zapewnia nas, że buty są wygodne, no to chyba musimy jej uwierzyć. Oby tylko nie zrobiła sobie krzywdy. 

DH