Rozenek pozuje topless na dmuchanym jednorożcu. U jej boku Radosław, a fanów zastanawia tylko jedno: Czy to synek robił zdjęcie?

Wakacje Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana to jeden z naszych ostatnio ulubionych tematów. Tym razem emocje wśród internautów wzbudziło zdjęcie, na którym Małgosia pozuje topless. Pytanie jednak brzmi, kto to zdjęcie wykonał?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali się na Lazurowe Wybrzeże. Tym samym ich media społecznościowe aż kipią od zdjęć, nagrań i wszystkiego, co tylko jest możliwe. Dopiero co Radek uraczył nas przezabawnym nagraniem z Małgosią na dmuchanym jednorożcu, a teraz sama Rozenek pochwaliła się zdjęciem topless. Wszystko byłoby super, ale fanów gwiazdy mocno zastanawia, kto jest autorem tego zdjęcia, bowiem u boku Rozenek jest Radzio. Czyżby więc fotografem był Staś lub Tadzio? 

ZOBACZ WIDEO: Małgorzata Rozenek spadła z jednorożca:

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje topless, ale kto robi zdjęcie? 

Na zdjęciu widzimy Małgosię, która tyłem odwrócona jest do aparatu. Ma na sobie jedynie dolną część stroju kąpielowego. Tuż obok w wodzie pluska się też Radzio i właśnie to wzbudziło u internautów pewną dozę niepokoju.

Podstawowe pytanie brzmi: Jeśli na zdjęciu są Radek i Małgosia, to czy w takim razie zdjęcie wykonał Tadeusz lub Stanisław? To była główna rozterka fanów celebrytki. 

A to syn mamie taką sesję robi?
Tadeusz robił zdjęcie?
Czy to synek robił zdjęcie? 

Radosław Majdan postanowił zaspokoić ciekawość fanów i w odpowiedzi na jeden z komentarzy napisał, że zdjęcie wykonała... pani, która czyściła basen. Dodał też: 

Radosław Majdan odpowiada na pytania fanówRadosław Majdan odpowiada na pytania fanów Instagram

No i zagadka rozwiązana.

DH

Więcej o:
Komentarze (82)
Rozenek pozuje topless na dmuchanym jednorożcu. U jej boku Radosław, a fanów zastanawia tylko jedno: Czy to synek robił zdjęcie?
Zaloguj się
 • lenkaa4

  Oceniono 41 razy 25

  Przecież leży na brzuchu, tyłem do fotografującej osoby. Ja zawsze się tak opalałam, także wtedy, gdy dzieci były małe i żadnemu to nie zaszkodziło. Nie popieram lansu tej Pani, ale nie róbmy z naturalnych zachowań jakieś patologii.

 • jaceq

  Oceniono 33 razy 21

  Kołtuneria. A dlaczego chłopaki nie mogą zobaczyć cycków swojej Mamy?
  To nie jest sytuacja erotyczna.

 • Gość: gl

  Oceniono 20 razy 18

  przecież ona reklamuje w ten sposób te jednorożce. Że się nikt nie kapnął...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 12

  Radzio zawsze w tej chustce w wodzie , żeby lysiny nie było widać a tupet zostawia na lampce nocnej

 • sskrytykrytyk

  Oceniono 28 razy 12

  Zwłaszcza jesli jest to zdjecie pleców.... ja prdlę co za banda idiotów z Was. ;)

 • Gość: Kasia

  Oceniono 11 razy 11

  Ta tajemnica musi być wyjaśniona! Fani nie mogą spać spokojnie nie wiedząc kto zrobił te szokujące zdjęcie! ŻĄDAMY WYJAŚNIEŃ!!!

 • Gość: Jędza

  Oceniono 12 razy 8

  Serio, kogoś to obchodzi? Nie mogę się nadziwić, że tyle emocji budzi ta dzidzia piernik i jej mąż, były przeciętny bramkarz Pogoni Szczecin i wierny fan silikonowy h cycków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX