Rozenek pozuje topless na dmuchanym jednorożcu. U jej boku Radosław, a fanów zastanawia tylko jedno: Czy to synek robił zdjęcie?

Wakacje Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana to jeden z naszych ostatnio ulubionych tematów. Tym razem emocje wśród internautów wzbudziło zdjęcie, na którym Małgosia pozuje topless. Pytanie jednak brzmi, kto to zdjęcie wykonał?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali się na Lazurowe Wybrzeże. Tym samym ich media społecznościowe aż kipią od zdjęć, nagrań i wszystkiego, co tylko jest możliwe. Dopiero co Radek uraczył nas przezabawnym nagraniem z Małgosią na dmuchanym jednorożcu, a teraz sama Rozenek pochwaliła się zdjęciem topless. Wszystko byłoby super, ale fanów gwiazdy mocno zastanawia, kto jest autorem tego zdjęcia, bowiem u boku Rozenek jest Radzio. Czyżby więc fotografem był Staś lub Tadzio? 

ZOBACZ WIDEO: Małgorzata Rozenek spadła z jednorożca:

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje topless, ale kto robi zdjęcie? 

Na zdjęciu widzimy Małgosię, która tyłem odwrócona jest do aparatu. Ma na sobie jedynie dolną część stroju kąpielowego. Tuż obok w wodzie pluska się też Radzio i właśnie to wzbudziło u internautów pewną dozę niepokoju.

Podstawowe pytanie brzmi: Jeśli na zdjęciu są Radek i Małgosia, to czy w takim razie zdjęcie wykonał Tadeusz lub Stanisław? To była główna rozterka fanów celebrytki. 

A to syn mamie taką sesję robi?
Tadeusz robił zdjęcie?
Czy to synek robił zdjęcie? 

Radosław Majdan postanowił zaspokoić ciekawość fanów i w odpowiedzi na jeden z komentarzy napisał, że zdjęcie wykonała... pani, która czyściła basen. Dodał też: 

Radosław Majdan odpowiada na pytania fanówRadosław Majdan odpowiada na pytania fanów Instagram

No i zagadka rozwiązana.

DH