Dawno niewidziana Beyonce na premierze "Króla Lwa". Zabrała Blue Ivy i to ona była w centrum uwagi. To wykapany Jay-Z!

We wtorek wieczorem odbyła się premiera nowego filmu "Król Lew". Pojawiło się na niej mnóstwo hollywoodzkich gwiazd, jednak to Beyonce i jej córka Blue Ivy zrobiły na wszystkich największe wrażenie.

Beyonce w filmie Jona Favreau "Król Lew" wcieliła się w rolę Nali. Artystka zaśpiewała również swoją wersję utworu "Can You Feel The Love Tonight", którą w 1994 roku skomponował Elton John. Premiera nowej wersji filmu odbyła się we wtorkowy wieczór. Nie mogło zabraknąć na niej oczywiście samej Beyonce, która zabrała ze sobą Blue Ivy.

Zobacz również: Dzieci gwiazd na Instagramie

Zobacz wideo

Beyonce z Blue Ivy na premierze "Króla Lwa"

Gwiazda na premierę filmu postanowiła zabrać ze sobą siedmioletnią Blue Ivy. Duet matka-córka zdecydowanie wzbudził największy zachwyt na czerwonym dywanie. Beyonce była ubrana w projekt Alexandra McQueena. Długa, prześwitująca spódnica i dopasowana marynarka z głębokim dekoltem były ozdobione w całości dużymi kryształami. Blue Ivy miała na sobie taką samą spódnicę jak jej mama. Dziewczynka dopasowała do niej czarną, elegancką marynarkę z nieco skromniejszymi zdobieniami.

Jednak to nie tylko stylizacje zwróciły naszą uwagę. Na najnowszych zdjęciach można zauważyć, jak bardzo Blue Ivy jest podobna do swojego taty, Jaya-Z! Dziewczynka z każdym rokiem coraz bardziej wygląda jak on. Wy również widzicie to podobieństwo? Pamiętajcie, że więcej zdjęć Beyonce i Blue Ivy znajdziecie w naszej galerii. Wpadajcie tam!

 

KB

Więcej o: