Marina pozuje w bikini, fanka komplementuje: Idealne ciało. Odpowiedź Mariny zaskakuje. "Mam cellulit, po dziecku mniejszy biust". Taką szczerość cenimy

Marina pochwaliła się nagraniem, na którym prezentuje swoją szczupłą sylwetkę po ciąży. Fani zaczęli pytać o sposoby na tak idealną figurę, jednak odpowiedź artystki ich zaskoczyła.

Marina Łuczenko-Szczęsna jest mamą rocznego Liama Szczęsnego. Celebrytka od zawsze dbała o swoją figurę, więc również po ciąży bardzo szybko wróciła do upragnionej formy. Zaledwie dwa miesiące po porodzie opublikowała nagranie, na którym pozowała w samym bikini. Wyjaśniła wtedy, że nie stosowała żadnych diet i specjalnych ćwiczeń, a obserwatorzy zarzucili jej, że przez takie treści inne matki mogą popaść w depresję.

Marina Łuczenko-Szczęsna w bikini na nowym wideo

Aktualnie minął już rok od narodzin pierwszego dziecka Mariny i Wojtka Szczęsnych. Kilka dni temu celebrytka opublikowała na swoim Instagramie nowe wideo, w którym seksownie pozuje w samym stroju kąpielowym. Fani z niedowierzaniem komentowali jej idealną figurę i pytali, w czym tkwi sekret wokalistki.

To fake, to niemożliwe!
Boże, kobieto jak Ty wyglądasz. Oddaj figurę!
Kochana, jak Ty to robisz, że masz tak idealne ciało? Zdradź sekret.

Marina ku zdziwieniu fanów napisała, że wcale nie ma idealnego ciała, ale w pełni siebie akceptuje.

Wcale nie idealne, mam cellulit, po dziecku mniejszy biust i nieduże biodra, ale lubię siebie i akceptuję. Nie ma ideałów.

Zobacz, jak Marina pozuje na seksownym wideo w samym bikini

Zobacz wideo

A Wy, co sądzicie o figurze Mariny? My jesteśmy pod wrażeniem i uważamy, że celebrytka nie ma się czego wstydzić!!

KB