Anna Mucha owinęła nagie ciało przezroczystą folią. Fani zachwyceni oryginalną i odważną "sukienką": Seksowna nawet w worku

Anna Mucha postanowiła przez jeden dzień nie używać plastiku. Niestety, nie wyszło jej. Efektem pochwaliła się na Instagramie. Z folii zrobiła seksowną sukienkę.

Anna Mucha chce nadążać za najnowszymi trendami lifestylowymi, a jednym z nich jest bezapelacyjnie ruch "zero waste". Życie bez produkowania nadmiernej ilości odpadów, to obecnie bardzo ważny temat, który podejmowany jest w społecznej dyskusji. Dlatego aktorka postanowiła zmienić nawyki i chociaż przez jeden dzień spróbować nie używać rzeczy, które są zrobione z plastiku. Efekt wyzwania jednak nie jest zadowalający.

Anna Mucha w sukience z plastiku

Aktorka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami historią jej dnia bez plastiku.

Wczoraj miałam dzień bez plastiku, który (o ironio!) niespodziewanie skończyłam w takim stroju. Miałam zostać bohaterką, a wyszło, jak wyszło... Co jest tym bardziej przerażającą lekcją! Ale się nie poddaję - napisała Mucha.

I choć Ania pod koniec dnia była odziana od stóp do głów w plastik, to jej fani i tak prawią jej komplementy. Bardzo im się spodobała ta ekstrawagancka kreacja.

Aniu, Ty jesteś seksowna nawet w worku. Wyglądasz bosko!
Fajnie. I już jesteś gotowa na Open'era, haha.
W folii wygląda pani prześlicznie - czytamy.

Trzeba przyznać, że w takim wydaniu Ani jeszcze nie widzieliśmy, a przecież miała na sobie mnóstwo kontrowersyjnych kreacji.

Anna Mucha skomentowała powrót Marcina Bosaka do "M jak miłość". Zobacz wideo:

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Komentarze (59)
Anna Mucha chciała być eko, ale jej nie wyszło. Dlatego owinęła się folią i zrobiła z niej sukienkę. Fani: Seksowna nawet w worku. Odważnie
Zaloguj się
 • Gość: dk

  Oceniono 36 razy 32

  Jeśli fani(ha ha ha) są zachwyceni tym czymś, to tylko świadczy o fanach. Cóż, jaki pan, taki kram...

 • driftoczenko

  Oceniono 28 razy 28

  Kolejna niesamowita rola wielkiej aktorki. Najwybitniejsi reżyserzy świata ustawiają się w kolejce z prośbami o granie w ich filmach.

 • Gość: ZZZZ

  Oceniono 29 razy 27

  Co za desperacja.

 • Gość: Ppp

  Oceniono 30 razy 24

  Pani Mucho może by pani zagrała w jakimś filmie (ponoć aktorka) żebyśmy Panią zapamietali bo za gole cycki i gołą dupe to takich aktorzynek jest mnogo!!!!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 27 razy 23

  Z wiekiem coraz głupsza i niestety coraz więcej pokazująca. Nie, nie interesuje nas co robisz z plastikiem ani jaką robisz kupę.

 • margot452

  Oceniono 27 razy 23

  Jej to już od dawna "nie wychodzi", im starsza tym głupsza.

 • Gość: Irek

  Oceniono 20 razy 16

  Fani zachwyceni!!! Ha-ha chyba glupota

 • Gość: Siwy

  Oceniono 16 razy 14

  O boże kto to!!!! Dajcie mi łapkę na końskią muche

 • Gość: Ja

  Oceniono 15 razy 13

  Pani Mucha nie wie gdzie ma usiąść i gdzie bzykać żeby być w centrum uwagi!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX