Edyta Pazura na czerwonym dywanie skradła show. W hollywoodzkiej sukience wyglądała obłędnie. Jednak i tak wszyscy patrzyli na dekolt

Edyta Pazura towarzyszyła Cezaremu Pazurze podczas wręczenia nagrody filmowej w Sopocie. Żona gwiazdora wyglądała zjawiskowo.

Edyta i Cezary Pazurowie tworzą jedno z najbardziej zgranych małżeństw polskiego show-biznesu. Żona aktora często publikuje na Instagramie rodzinne zdjęcia, z których emanuje szczera radość i szczęście. Tym razem para pojawiła się na czerwonym dywanie podczas Festiwalu Kino Letnie w Sopocie. To właśnie tam Czarek odebrał Diamentowego Klapsa Filmowego.

Edyta Pazura zachwyciła sukienką

Gwiazdorska para w tym roku świętowała 10. rocznicę ślubu. Niedawno Pazurowie byli na rodzinnych wakacjach i chwalili się miłosnymi zdjęciami. Czułości nie zabrakło również na sopockim molo. Para została przyłapana na uściskach i pocałunkach. Jednak w centrum uwagi była przede wszystkim sukienka Edyty.

Żona Czarka postawiła na czerwoną suknię z wysokim rozcięciem. Do kreacji dobrała małą czarną kopertówkę i buty peep-toes. Choć wyglądała w niej niezwykle seksownie, trudno było nie zwrócić uwagi na odważny dekolt, który odsłonił chyba więcej, niż Edyta chciała.

Trudno dziwić się też fanom, którzy nie szczędzili jej ciepłych komentarzy pełnych zachwytu.

To grzech tak wyglądać.
Oczu nie mogę od ciebie oderwać.
Razem wyglądacie wystrzałowo - pisali internauci.

Zobaczcie też pocieszne nagranie z urlopu Pazurów. Widać, że Cezary jest wzorowym ojcem

Zobacz wideo

AD