Małgorzata Rozenek chciała zareklamować biżuterię, ale oczy wszystkich były skierowane na jej dekolt. "A kto tu na pistolet patrzy?"

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie zdjęcia promujące pewną markę biżuteryjną. Internauci jednak zwrócili uwagę na coś zupełnie innego.

Małgorzata Rozenek jest niezwykle aktywna na Instagramie. "Perfekcyjna" regularnie publikuje zdjęcia, które są często komentowane przez rzeszę wiernych fanów. Żona Radka Majdana regularnie podejmuje się nowych projektów, którymi często chwali się w mediach społecznościowych. Jej ostatni post rozpalił do czerwoności część internautów.

Małgorzata Rozenek w odważny sposób reklamuje biżuterię

Gwiazda TVN zazwyczaj publikuje na Instagramie fotografie przedstawiające jej bajeczne życie. Często też reklamuje produkty i pokazuje swoje stylizacje. Tym razem padło na biżuterię. Małgosia wrzuciła serię zdjęć z łańcuszkami na szyi. Jednak uwagę fanów zwróciło przede wszystkim ich kadrowanie, które wyeksponowało głównie biust Rozenek.

Choć część obserwatorów Gosi zachwycała się ładnymi wisiorkami, pojawiły się też komentarze, które ewidentnie nawiązywały do dekoltu celebrytki.

Wszyscy patrzą na pistolet. a ja podziwiam coś piękniejszego.
A kto tu na pistolet patrzy?
Chodzi o łańcuszek, czy o biust? - pytali fani.

Zastanawiamy się, czy Gosia publikując zdjęcia, zdawała sobie sprawę z tego, że wywołają w komentarzach gorącą dyskusję. Jesteśmy pewni, że tak. W końcu Rozenek jest mistrzynią Instagrama.

Zobaczcie przy okazji, co Małgorzatę Rozenek najbardziej porusza w Radku

Zobacz wideo

AD

Więcej o: