Elizka i Trybson wybrali się na urlop do słonecznej Hiszpanii. Bez dzieci. On pozuje w slipkach, ona w skąpym bikini. Figury to oni mają

Eliza i Trybson tegoroczny urlop spędzają w Hiszpanii. Luksusowe wakacje obszernie relacjonują w mediach społecznościowych. Patrząc na zdjęcia, troszeczkę im zazdrościmy.
Zobacz wideo

Eliza i Trybson zyskali popularność w programie "Warsaw Shore". Tam imprezowali, pili litry alkoholu, aż w końcu zakochali się w sobie i... wzięli ślub. Dziś są szczęśliwymi rodzicami dwóch córek i raczej nie zamierzają powrócić do dawnego stylu życia. Wnioskując też po ich ostatnim wypadzie do Hiszpanii, śmiało możemy stwierdzić, że ich miłość cały czas rośnie w siłę. 

Eliza i Trybson na wakacjach w Hiszpanii

Zakochani już od kilku dni przebywają na Costa Blance. Gdy wejdziecie na ich profile w mediach społecznościowych, możecie nawet poczuć się, jakbyście towarzyszyli im tej podróży. Powód? Ich relacja z romantycznych wakacji jest naprawdę obszerna. Dzięki niej możemy wnioskować, że prawdopodobnie na urlop nie zabrali swoich córek. 

 

Elizka najchętniej do zdjęć pozuje w stroju kąpielowym, a Trybson pręży swoje muskuły. No cóż, dobrali się idealnie, co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. 

 

Trzeba też przyznać, że figura Elizy robi wrażenie. Chyba się zgodzicie? 

DH