Majdanowie na przyjęciu u ambasador USA. Kreacja Rozenek podzieliła fanów. "Jak krowa łaciata". Poczekajcie, aż zobaczycie stylizację Zawieruchy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętowali Dzień Niepodległości USA w amerykańskiej ambasadzie. Mimo że na na przyjęciu pojawiło się wielu znanych gości, to jednak kreacja Rozenek wywołała największe zamieszanie.
Zobacz wideo

Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce, Georgette Mosbacher, zorganizowała oficjalne przyjęcie z okazji Dnia Niepodległości USA. Pojawiło się na nim wiele znanych osób, w tym gwiazdy show-biznesu, jednak tytuł najbardziej błyszczącego gościa zdecydowanie trafia do Małgorzaty Rozenek. A to dzięki jej nietypowej stylizacji.

Łaciata stylizacja Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z wystawnego przyjęcia. Pozuje na nich z samą panią Ambasador oraz aktorem, Rafałem Zawieruchą. Jednak największą uwagę fanów przykuła kreacja celebrytki, która przypominała... krowie łaty.

Jak krowa łaciata!
Pani Małgosiu, ale dlaczego w opakowaniu z Łaciatego?

Jak się okazało, stylizacje Rozenek i Majdana nie były przypadkowe. Celebrytka wytłumaczyła fanom, dlaczego postawili na niecodzienne kreacje. W jej odpowiedziach dało się wyczuć lekką irytację.

Taki był temat przewodni. Cowgirl.
Radzio był ubrany jak szeryf, a ja jak cowgirl. Czego się czepiasz?
 

A Wy, co sądzicie o stylizacji Rozenek?

KB