Dawid Kwiatkowski wspomina swój pierwszy raz: Była trzy lata starsza, więc wiedziała, co i jak. Pokusił się też o więcej szczegółów

Dawid Kwiatkowski uchodzi za raczej grzecznego chłopca. Teraz postanowił jednak zerwać z tym wizerunkiem i w wywiadzie dla CKM-u opowiedział o swoim pierwszym razie.

Dawid Kwiatkowski rzadko mówi w mediach o swoim życiu prywatnym. Gdy jednak udziela już wywiadu, zawsze mówi szczerze. Ponieważ teraz udzielił owego magazynowi CKM, możecie już się domyślać, że pytania były... mocno intymne. Co jednak najciekawsze, Kwiatkowski bez najmniejszego problemu na nie odpowiadał. Wstyd? Nie ma mowy. 

Zobacz wideo

Dawid Kwiatkowski o pierwszym razie

Dawid w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem opowiedział między innymi o swoim pierwszym razie. Okazuje się, że pierwszy seks był dla muzyka prezentem od jego dziewczyny. 

Mam urodziny 1 stycznia, więc pewnego razu w sylwestra dostałem taki prezent od mojej dziewczyny. Była ode mnie trzy lata starsza, więc wiedziała, co i jak - wyznał.

Dodał także, że jest miłośnikiem nagości:

Pierwsze, co robię, jak wchodzę do domu, to rozbieram się do naga. Tak mi jest po prostu wygodnie.

Trzeba przyznać, że wyznanie Dawida może szokować, gdyż do tej pory unikał raczej tak intymnych wyznań. Czas na metamorfozę? W sumie chcielibyśmy poznać drugą twarz Kwiatkowskiego. 

DH

Więcej o:
Komentarze (32)
Dawid Kwiatkowski wspomina swój pierwszy raz: Była trzy lata starsza, więc wiedziała, co i jak. Pokusił się też o więcej szczegółów
Zaloguj się
 • Gość: Majka

  Oceniono 6 razy 6

  To raczej jego mokry sen, a nie pieszy raz. Gościu ma nad wyraz bujną wyobraźnię.

 • Gość: mm

  Oceniono 3 razy 3

  Była? chyba raczej był?

 • Gość: Kwiatonatorskasia

  Oceniono 4 razy 2

  Wy jacyś nie normalni. Dawid jest normalnym człowiekiem. Każdy ma prawo do tego czego chce. Weźcie odczepcie się wkoncu od niego

 • mistermadmat

  Oceniono 1 raz 1

  na starej piczy młody ch uj się ćwiczy lub na starej d upie młody g ej chlupie...........

 • Gość: Monika

  Oceniono 1 raz 1

  Zero rozumu... Od razu widać, że lepiej się z nim nie wiązać bo można być późniejszą ofiarą bajkopisarstwa....Mam nadzieję że młodzi nie będą go naśladować. .

 • Gość: ×

  0

  Uważam, że Kwiatkowski powinien powiedzieć w którymś z wywiadów jakiej jest orientacji, by te wszystkie chamskie żarty się skończyły.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX