Dawid Kwiatkowski wspomina swój pierwszy raz: Była trzy lata starsza, więc wiedziała, co i jak. Pokusił się też o więcej szczegółów

Dawid Kwiatkowski uchodzi za raczej grzecznego chłopca. Teraz postanowił jednak zerwać z tym wizerunkiem i w wywiadzie dla CKM-u opowiedział o swoim pierwszym razie.

Dawid Kwiatkowski rzadko mówi w mediach o swoim życiu prywatnym. Gdy jednak udziela już wywiadu, zawsze mówi szczerze. Ponieważ teraz udzielił owego magazynowi CKM, możecie już się domyślać, że pytania były... mocno intymne. Co jednak najciekawsze, Kwiatkowski bez najmniejszego problemu na nie odpowiadał. Wstyd? Nie ma mowy. 

Zobacz wideo

Dawid Kwiatkowski o pierwszym razie

Dawid w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem opowiedział między innymi o swoim pierwszym razie. Okazuje się, że pierwszy seks był dla muzyka prezentem od jego dziewczyny. 

Mam urodziny 1 stycznia, więc pewnego razu w sylwestra dostałem taki prezent od mojej dziewczyny. Była ode mnie trzy lata starsza, więc wiedziała, co i jak - wyznał.

Dodał także, że jest miłośnikiem nagości:

Pierwsze, co robię, jak wchodzę do domu, to rozbieram się do naga. Tak mi jest po prostu wygodnie.

Trzeba przyznać, że wyznanie Dawida może szokować, gdyż do tej pory unikał raczej tak intymnych wyznań. Czas na metamorfozę? W sumie chcielibyśmy poznać drugą twarz Kwiatkowskiego. 

DH

Więcej o: