Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Uwagę przyciąga to w bikini. "Jako 30-letnia matka powinnam zakryć pośladki"

Edyta Pazura spędza wakacje z cała rodziną na na Warmii. Blogerka pochwaliła się na Instagramie fantastycznymi fotografiami. Na jednej z nich zapozowała nawet w bikini. Fani są zachwyceni nie tylko zdjęciem, ale też ironicznym wpisem kobiety.
Zobacz wideo

Edyta Pazura cieszy się piękną pogodą na Warmii. Podczas upałów żona Cezarego Pazury wypoczywa w przepięknej altance, gdzie spokojnie może oddawać się też tworzeniu swojego bloga. 30-latka korzysta jednak również z kąpieli słonecznych, co widać na jednej z fotografii, na której pozuje w bikini. 

Edyta Pazura ironicznie o modzie na Instagramie

Zdjęcie Edyty Pazury w bikini przyciągnęło uwagę fanów, którzy w komentarzach nie szczędzili komplementów. Internauci zwrócili jednak również uwagę na ironiczny wpis pod fotografią, który obśmiewa panującą na Instagramie modę pozowania z dmuchanymi flamingami.

Zapewne powinnam nałożyć oliwkę na swoje ciało aby pięknie się świeciło, wciągnąć brzuch, ażeby uwydatnić sześciopak, którego nie mam i na sam koniec wskoczyć na tego wielkiego flaminga, aby idealnie wpisać się w intagramowe trendy - zaczęła ironicznie Pazura. 

W kolejnych zdaniach cynizmu było jeszcze więcej: 

Podczas romantycznie zachodzącego słońca, mój małżonek Cezary powinien mi cykać tysiące fotek, aż do całkowitego zmroku, tak aby w końcu zrobić TO idealne zdjęcie. Na sam koniec, czekałaby mnie żmudna praca nakładania odpowiedniego filtra... Niestety temperatura wody w basenie jak i silny, porywisty wiatr pokonały te zamiary. Wiem, wiem - jako trzydziestoletnia matka trójki dzieci powinnam zakryć pośladki, ale jakoś nie zabrałam ze sobą koca. Tak czy siak, musnęłam flaminga stopą, więc ptak został ujarzmiony, a brzuch odpowiednio schowany - śmiała się. 

Internauci nie mogli pozostawić tych słów bez odpowiedzi. 

Rozumiem, że to kokieteria i doskonale zdaje sobie Pani sprawę ze swojego idealnego wyglądu. Też bym tak chciała.
Padłam z wrażenia matko trójki dzieci. 
Nie da się Pani nie kochać. Szczerość zawsze jest na 1 miejscu -pisali. 

A wam jak podobają się zdjęcia i wpis Edyty Pazury?

AG 

Więcej o:
Komentarze (32)
Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Uwagę przyciąga to w bikini. "Jako 30-letnia matka powinnam zakryć pośladki"
Zaloguj się
 • gapcio2010

  Oceniono 51 razy 25

  A cóż ty idiotko innego robisz ? Sprzedajesz swoją najprywatniejszą prywatność bo czerpiesz z tego profity, bo do jakiej pracy ty sie nadajesz ?

 • j-a-ga

  Oceniono 27 razy 21

  Jako 30 letnia matka 3 dzieci powinna być na tyle pewna siebie, świadoma i rozsądna albo chociaż mieć trochę oleju w głowie aby nie musieć wstawiać codziennie 50 zdjęć na insta i czekać na uwielbienie pseudo fanów.

 • Gość: xyz

  Oceniono 30 razy 18

  Dla mnie pokazywanie dupy to zwyczajny brak klasy i jeszcze się szczyci.

 • Gość: Dyi

  Oceniono 20 razy 16

  Zdjecie wstawione tylko dla atencji i falszywych komplementow. Jest to porazka.

 • Gość: gość

  Oceniono 37 razy 15

  ale mnie ta wieśniara wku...a i czym to to się chwali, własną próżnością, mężem staruchem i gromadą dzieciaków.

 • Gość: K

  Oceniono 24 razy 12

  Jak na 30 lat to staro wygląda...
  3 dzieci przed 30 luz wtedy ciało się szybko regeneruje itp. a jeśli ma się ludzi do opieki i brak etatowej pracy to ma się czas i poćwiczyć więc nie wiem czym ona błyska tu... ale udawana skromność i tego typu wpisy- odbiegają od tego co sama napisała(przeczy sama sobie- smutne) Tak czy siak się lansuje na zdjęciu które mogło pozostać w prywatnym albumie- wtedy przekaz wpisu - słów- miał by sens.
  Niestety krótko mówiąc jesteś nikim jesteś żona C.Pazury i tylko tyle. Albo aż tyle.

 • sskrytykrytyk

  Oceniono 16 razy 8

  Taaaa wyśmiewanie inatagramowych zwyczajów samem będąc insta-bywalcem. Troche hipokryzją trąci. Ale tylko trochę bo i tak Cie lubie dziewczyno.

 • Gość: M.

  Oceniono 27 razy 7

  Owszem, powinna pani zakryć, bo i pokazywać nie ma czego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX